Dračí výbuch

Dračí výbuch

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Dračí výbuch
Dračí výbuchDračí výbuchDračí výbuchDračí výbuch

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Řiďte tohoto mladého draka a zabijte všechny jeho protivníky tím, že na ně střílí ohnivé koule. Zdá se to snadné, ale je zde velmi důležitý problém, o kterém jsme se ještě nezmínili, a to znamená, že nemůžete selhat jediným výstřelem. Pokud vaše ohnivá koule zasáhne zeď za sebou, způsobíte velkou lavinu, která váš život skončí.
Musíte jít střílet na nepřátele, které najdete, a za to budete muset skočit, abyste se k nim dostali. Když dokončíte fázi, vystoupáte do další, kde na vás čeká ještě menší nepřítel, aby vyzkoušeli svůj cíl s Dragon Blast.
Užijte si hru Dračí výbuch, je to zdarma, je to jedna z našich Play store her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Play store

Pineapple StyleBitevní diskBarevný tunel 2Rolling CityHollo míčPiñata ZombieBarva výplně 3DBanánový vrtulníkZapněte toFlip Flip 3D3D barevná linieBarva CrashObchod Play: Bottle FlipPaprskový skokLano KolemPerfektní plátkyOnline keramikaBarva 3D řezuBarva Pár BumpVýbuch štěně: Cesta CrushJelly Shift OnlineVyberte si měWill Hero OnlineIcy Purple Head 2HopscotchMozek venČistá cestaJelly Cube RollingPopcorn BurstZtracené kuřeMini miseMalování 3D cestHappy GlassKnock míčRun Race 2 3DDopravní provoz onlineEmoji StackOhromte!Přetáhněte stůlKick Buddy Online
Go to TOP