Birdie věž

Birdie věž

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Birdie věž
Birdie věžBirdie věžBirdie věžBirdie věž

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Představujeme Birdie Tower, zábavnou dovednostní hru, ve které budeme muset ptáka vychovat co nejvíce. Na cestě najdeme různé překážky, jako jsou hroty, které vás ztratí, pokud na ně narazíte.
Kromě toho najdete nějaké fialové drahokamy, které můžete akumulovat a poté je vyměnit za nové skiny v obchodě. Let vašeho ptáka můžete odpočívat na vyříznutých liniích, ale pokud získáte nepřetržitý čistý postup, dá vám další sílu, změní váš pták v oheň a během těchto sekund vás nic nezastaví. Oslovte nejlepší skóre v Birdie Tower a vyzvěte své přátele, aby jej překonali sdílením hry s nimi.
Užijte si hru Birdie věž, je to zdarma, je to jedna z našich Telefony her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Telefony

Ball Racer 3DPředejte mě 2Házet míčPřepnout stranyRozlijte pivoTornado Bump 3DKuličková barvaMistře SushiCrazy Rushing BallKopat voduSuper Magnet CleanerZatlačovací blokProud vodyHappy Green EarthFlippy nůžBlowmanKuře v lásceČtvercová pomlčkaMini Jam RunnerBlasty láhve1, 2, 3, Dotkněte se stěnyFlappy odrazitList jasnýŠťastný SlushieSuper čistšíPaperio 2Candy BurstOvocný džusJumpy RushCrashy CatCut It PuzzlePopcorn FeverMěstský skokPád na záchranuTriky BubblegumSkákající dovednost MistrSushi SliceCut lano 2Octopus Sling UpPlátky
Go to TOP