Hry s platformy zdarma

Hrajte bez stahování více než 316 Platformy hry online zdarmaNejvětší sbírka bezplatných Platformy hry online


Hry s platformy zdarma

Online hry s platformy

Klasické hry platformy přicházejí 🔥


Platformy, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 316 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami platformy .
Posouvejte úrovně běháním a skákáním na různých platformách, uhýbejte nepřátelům a dostaňte se na konec každé fáze dobrodružství, abyste překonali velkolepé příběhy, které nám představí.

Co jsou platformové hry


Plošinovky jsou jedny z nejvíce návykových her, do kterých musíme vložit veškerou svou pozornost a energii, abychom postoupili. Tento žánr dostává toto jméno kvůli velkému množství her, které pro postup vyžadují, abychom skákali z jedné platformy na druhou, přičemž se vyhýbáme nepřátelům nebo střílíme ze zbraně. Navíc musíme dávat velký pozor, protože když uděláme chybu a spadneme, můžeme zemřít. Existuje mnoho her tohoto typu, ale některé označily v žánru před a po, jako například Super Mario.

Klasické funkce plošinových her přidávají režim horizontálního rolování, doleva nebo doprava, a k dokončení hry budeme muset sbírat nějaké předměty. Zlatým věkem plošinovek byla bezesporu 80. léta, ale jejich obliba je i dnes velmi aktuální. Samozřejmě během let prošly velkým vývojem, až dosáhly 3D platformových videoher, které jsou dnes největším trendem.

Na našem webu máme široký výběr miniher z online platforem, se kterými strávíte skvělé odpoledne plné zábavy. Tato kategorie plošinových her se skládá z více než 300 her, které si můžete na našem webu užít zcela zdarma a bez stahování.

Nejslavnější plošinovka všech dob


Není divu, že plošinovky jsou žánrem, který se stal velmi populárním od příchodu skvělého Super Mario Ros, považovaného za průkopníka tohoto typu her. Jedná se o videohry, které se skládají z úrovní, které se liší obtížností a ve kterých se hráč bude muset vyhýbat překážkám, nepřátelům a sbírat předměty. Hlavním úkolem je dostat se na konec každé úrovně a odemknout další.

Při tomto popisu vás jistě napadne nejedna hra a platformové videohry jsou základem, který se časem dokázal udržet. Od skvělých klasik jako Spyro, Crash Bandicoot nebo Sonic the Hedgehog až po nejnovější plošinovky, které přicházejí na současné konzole, jako je mimo jiné Little Big Planet nebo Yooka-Laylee. Připravte se, protože v těchto zábavných hrách se odehraje velké dobrodružství a vaším hlavním posláním bude překonat všechny úrovně, které se vám nabízejí.

Najdete zde vše od jednotlivých plošinovek až po plošinovky pro 2 hráče, které mají obrovský úspěch. Příkladem toho je Unravel nebo It Takes Two, i když existuje mnoho dalších. Objevte všechny plošinovky, které si můžete užít na našem webu, a podívejte se na naši kategorii specializovanou na ně.

Objevte naši sbírku online platformových her


Stránka s online minihrami nemůže existovat bez kategorie plošinových her a na internetu je to také téma, které bylo skvěle využito. Jednou z nejúspěšnějších platformových miniher je bezpochyby Fireboy and Watergirl, která má více edic a ve které můžete hrát kooperativně s kamarádem nebo členem rodiny.

Není to jediné a na našem webu si budete moci užít i plošinovky od Mario Bros, Spyro, Crash Bandicoot a dokonce i Ratchet and Clank a další velmi známé videoherní postavy. Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na naši kolekci s více než 300 platformovými hrami, které jsou pro vás zcela zdarma.Přehrajte si všechny sbírky Platformy hry, které jsme shromáždili

+ Herní kategorie