platforma

Platforma hry


HugoTerrariaŽelezo klepadlo Šťastné páry: Hola Soy NěmečtíAsterix a obelixAstroboyMario KombatSmrt stávkyZničit vše,Duel kladiva580 nepřítelRobot RiftDobrodružství v Hradní FrozenSuper Santa a zlověstné VánoceZelené zvířeMasožravá rostlinaAstro Boy běhGreen Action LabSvět žalářeZáchranaDobrodružství v čokoládové muzeumCrystal IslandPortalSuper CharliOzbrojenciSběhnoutHugo Chavez: HugorilaVěc pískuMarbleous miseZničeníSandmanKráva vs cizincůSnowden vstoupí NASALétat dívkaJeskyněželezo želvaViditelnýFinal hra ice creamMutantní zombieKung fu hrdina uniknoutšpatný čarodějniceMouchyDobrodružství v leseMeeblingsShooter opatrovníkChytit červené vlajkyPan. BlokMarty ve vesmíruWarriorsHobo MillionaireRebel díkůvzdání krůtí

ostatní Platforma hry

Sonic platformaTetris na 3D platformáchRoboty na platformáchčervi: Platforma válka

Simmilar hry

Mario bros hryMinecraft hryGeometrie Dash hryCrash bandicoot hryDobrodružství hryPlatforma hryCupHead hryPacman hrySonic hryTetris hryWorms hrySlugterra hryA10 hry
Platforma hry

Platforma hry

Platforma hry jsou jedním z nejvíce návyková, ve kterém dáme veškerou naši pozornost a energii k pohybu vpřed. Tento rod je tak pojmenovaný protože velkého počtu her postoupit nás nutí skákat z jedné platformy na druhou, a zároveň uhýbat nepřátelům nebo střílet z pušky. Také musíme věnovat velkou pozornost, protože když se mýlíme a padáme můžeme zemřít.

Existuje mnoho her tohoto typu, ale někteří označili před a poté, co v tomto žánru, jako je Super Mario. Ve kterém použitím by měl jít dopředu Mario eliminaci nebo uhýbat bowser přisluhovačů zachránit princeznu.

Díky úspěchu této dodávky bylo mnoho dalších, jako to, dokonce i některé, jako Metal Slug arkádové prvky, které integruje dostat akční hra, kde bychom mohli skákat a střílet zároveň, nebo se pohybovat v různých úrovních. Nyní si můžete oživit tyto klasiku a mnoho dalších román, ve kterém můžete skok a běh na mrazivé tempem.

Taková je úspěch těchto her vždy jít na velkých nových herních konzolí jako PS3, PS4, Xbox 360 a jeden, Wii, atd Nyní si můžete vychutnat tyto hry na PC zcela zdarma on-line za nic omezit svou vášeň pro tyto hry. Platforma hry a dobrodružství jsou velmi blízko, takže neváhejte a spuštění těchto misí, které jsme přinést. Se stávají závislými na platformu her a spojit fanoušky těchto her, které existují po celém světě!

Friv hry

Arkáda hry

Telefony hry
Nejhranější hry