Hry Yandere Simulator zdarma

Zobrazeno 6 her podle vyhledávání: Yandere Simulator


Yandere High SchoolYandere High School
Yandere Simulator KogamaYandere Simulator Kogama
Hádanky: Yandere a SenpaiHádanky: Yandere a Senpai
Barva Yandere Chan a SenpaiBarva Yandere Chan a Senpai
Yandere zabíjení senpaiYandere zabíjení senpai
Vizuální román simulátoru yandereVizuální román simulátoru yandere

Hry FNAF - Freddy
Five Nights at Freddy's, 57 Hry
Hry Dobrodružství
Výzvy a velká dobrodružství, 868 Hry
Hry Bendy a inkoust stroj
Více než 11 her
Hry Hello neighbor
Ahoj soused a pekelný soused, 10 Hry
Hry Dívky
Dívky, 1757 Hry
Hry Hrůza a strach
Hrůza, strach a panika, 223 Hry
Hry Cuphead
Cuphead a mugman, 24 Hry

Hry Yandere Simulator zdarma

Převeďte Senpai se simulátorem Yandere 🔥


Yandere Simulator

Yandere Simulator, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 6 souvisejícími hrami, které lze zobrazit


Pamatujete si na píseň, která říkala: "To není láska, to je posedlost"? No, to je přesně to, co má Yandere Chan se svým Senpaiem a tato posedlost ji dovede k šíleným věcem, jako je vražda všech dívek, které se mezi ně dostanou. Přimějete Yandere, aby dobyl jeho Senpai na základě zločinů?

-

Co je Yandere Simulator?


Yandere Simulator se zrodil jako stealth hra vyvinutá pro PC v roce 2014 a dosáhl velké slávy díky streamerům, jako je Rubius, kteří ji začali ukazovat na jeho kanálu. Vaším úkolem ve hře je ovládat školačku jménem Ayano Aishi, která je však známější pod svou přezdívkou Yandere Chan. Je šíleně zamilovaná do Senpaie, chlapce z její školy, ale když se k němu přiblíží, je velmi nervózní a nemůže s ním mluvit. Ve všech dívkách ve škole vidí nebezpečí pro její budoucí vztah se Senpaiem, a proto se chystá zabít každého, kdo se přiblíží k jejímu milenci. Máte mnoho způsobů, jak zabít své spolužáky, od těch nejpřímějších až po vypracování plánu na simulaci sebevraždy.
Cílem v Yandere Simulator je přimět Senpaie, aby měl oči jen pro vás, a proto bude muset dokončit zbytek soutěže. Použijte své zabijácké schopnosti k kradmému zabíjení svých spolužáků, kteří stojí mezi vámi a vaší láskou. DobrodružstvíYandere Simulator je velmi zábavné a to vedlo k tomu, že se online objevilo několik miniher, které jej napodobují, a všechny jsou na našem webu.

Jak hrát Yandere Simulator


Hra Yandere Simulator je velmi snadno k nalezení online, takže si ji můžete stáhnout a začít Dobrodružství s touto bláznivou dívkou, která se bláznivě zamilovala do chlapce ze střední školy. Samozřejmě se můžete také pobavit s online minihrami , které najdete na našem webu, jako je verze Yandere Simulator Visual Novel nebo Dobrodružství Yandere na střední škole.
Jak jsme vám řekli na začátku, hlavní hrdinkou je mladá žena zamilovaná do svého Senpaie, o něco staršího kluka ze školy, kterým se stala posedlá. Každý týden bude chtít nová dívka flirtovat s vaší Senpai a vaším úkolem bude zbavit se jí dříve, než přijde pátek, den, kdy bude vyhlášena vaše zamilovanost a kterému se musíte vyhnout.
Chcete-li se zbavit dívky, můžete použít všechny druhy triků , od vydírání po únos, aniž byste zapomněli na vraždu, nejběžnější v této hře. Způsoby, jak zabít své protivníky, jsou také velmi rozmanité, od možnosti předstírat sebevraždu až po vražení nože do zad a následné likvidaci těla a nenechat se chytit.

Objevte nejzábavnější minihry Yandere Simulator na internetu


Úspěch Yandere Simulatoru na sebe nenechal dlouho čekat, protože nabízí velmi odlišné a akční téma, protože adrenalin ze zabíjení dívek bude muset být přidán k tomu, aby nebyly odhaleny v jejich přečinech. Původní hra se skládá z 10 týdnů, což je 10 dívek, které budeme muset dostat z cesty, abychom získali našeho Senpai.
Ve hrách, které vám nabízíme, najdete bezplatnou online verzi Yandere Simulatoru , ale také vám přinášíme nové tituly zasazené do jejich postav, ale se zcela odlišnou hratelností. Najdete zde hru, ve které Yandere zabije Senpaie, hry na malování protagonistů Yandere Simulatoru nebo zábavné verze této akční hry v Roblox a Kogama. To vše na našem webu k dispozici!Fortnite-Spiele
Battle-Royale, 61 Hry
LOL Surprise games
Více než 36 her
Paw patrol games
The Paw Patrol, 31 Hry
Fifa-Spiele
FIFA Fußball, 33 Hry
Jeux de Paw patrol
La patrouille canine, 27 Hry
Jeux de Fortnite
Bataille royale, 61 Hry
Roblox games
Roblox and Kogama, 65 Hry
Pokémon-Spiele
Pokémon jagen, 106 Hry
Herní kategorie
Hrajte všechny hry zdarma