Yandere Simulator hry
FIVE NIGHTS AT FREDDY'SAHOJ SOUSED A PEKELNý SOUSEDDíVKYSAW GAMESKRVAVýšKOLNíTEROR, STRACH A PANIKAPOLIBKYSLENDER MAN

🔥Hry yandere Simulator zdarma
🔥Ostatní hry yandere SimulatorFlirtování ve tříděFlirtování ve třídě Šaty Haruhi SuzumiyaŠaty Haruhi Suzumiya Koupání metro surfařKoupání metro surfař Kisses zapomenout na láskuKisses zapomenout na lásku Vrah stranaVrah strana Epos bojovníkEpos bojovník Zdobit Naruto, Sasukeho a SakuraZdobit Naruto, Sasukeho a Sakura

Yandere Simulator

🔥Převeďte Senpai se simulátorem Yandere

Pomozte Yandere Chanovi dobýt Senpai, za to budete muset zabít všechny dívky ve škole, které stojí mezi vámi a vaší láskou, aniž byste vás nechali policii chytit.

Yandere Simulator se narodil jako tajná hra vyvinutá pro PC v roce 2014 a díky několika YouTube dosáhla velké slávy. Vaším úkolem ve hře je ovládat školačku jménem Ayano Aishi, ale je nejlépe známá pro její přezdívku Yandere Chan. Je šíleně zamilovaná do Senpai, chlapce z její školy, ale když se k němu přiblíží, je velmi nervózní a nemůže s ním mluvit. Ve všech dívkách školy vidí nebezpečí pro svůj budoucí vztah se Senpai, a proto ukončí všechny ty, které přistupují k jejím milovaným. Máte spoustu způsobů, jak spolužáky zabít, od těch nejpřímějších, kteří mají vypracovat plán na simulaci sebevraždy.
Go to TOP