Hry s granny zdarma

Hrajte bez stahování více než 6 Granny hry online zdarmaMálo Granny hry?

V tuto chvíli máme vydaných asi 6 her.Jsme si vědomi, že prohledáme síť a velmi brzy zveřejníme další Granny hry s novými aktualizacemi.Brzy budete moci hrát více her , navrhujeme tyto související kategorie, které jsme sestavili a které jsou velmi zajímavé a návykové v souvislosti s Granny hry

Hry s granny zdarma

Online hry s granny

Babička: nejděsivější babička ve videohrách 🔥


Granny, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 6 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami babicka, dedecek .
Unikněte z domu babičky živí v této děsivé hře. Vyřešte hádanky a najděte východ, než bude příliš pozdě a skončíte jako večeře této strašidelné staré dámy

kdo je babička?


Granny je nezávislá hororová hra, která se proslavila díky streamerům na Twitchi a videím na YouTube. Hra byla vytvořena jako součást série Slendrina, ženské verze Slendermana, a s předpokladem, že jde o únikovou hru se spoustou akčních a zábavných testů. Jeho úspěch způsobil, že tato první hra vyšla s pokračováním v Granny Chapter 2 a třetím dílem s Granny 3.

Hry pro babičky nadále dostávají aktualizace, které do nich vkládají nové funkce a předměty, takže zábava je podávána. V této hře je zvuk nezbytný, protože babička bude moci znát vaši polohu prostřednictvím zvuků. Musíte být velmi zruční, abyste dokončili hádanky, které vyvstanou, když se budete snažit, aby vás babička nezajala.

Pokud stále nevíte, jak hrát babičku online, dáme vám základní pokyny, jak začít své vlastní dobrodružství, ať už v původní hře, nebo s naší sbírkou online miniher babičky. Nemůžete je minout!

Jak hrát babičku online


Babiččina hra je typu útěk a teror, ve které budeme muset přežít v opuštěném domě, kde žije duch této staré dámy. Děj se soustředí na zcela opuštěný starý dům a hráč se v něm ocitá zavřený. Abyste se odtud dostali, budete muset prozkoumat všechna zákoutí domova, abyste našli ty prvky, které vám pomohou se odtud dostat. Úkol se zdá jednoduchý, ale zapomínáme, že za námi bude přízrak, který chce ukončit naše životy.

Potřebné předměty budou skryty na dálku a abychom některé z nich získali, možná budeme muset udělat trochu hluku, což může být naše srážka. Dům, který musíme prozkoumat, má 5 pater, mezi nimiž najdeme garáž, 2 podkroví a 3 patra domu.

Hráč bude mít šanci odrazit babičku, ale ne v přímé konfrontaci. Vaší nejlepší zbraní, jak v tomto dobrodružství přežít, je najít úkryty, abyste babičku svedli. Můžete hledat úkryt ve skříních nebo pod postelí, ale udělejte to dříve, než vás objeví, jinak to bude bezcenné. Objevte sami více o tomto vzrušujícím dobrodružství a užijte si hry s babičkou, které pro vás máme v této části webu.

Nejzábavnější minihry babičky na internetu


Velký úspěch Babičky na sebe nenechal dlouho čekat a již nyní najdete nezávislé verze v podobě miniher online. Pokud jste nemohli hrát originály, zde je pár titulů, které vám dají pocítit veškerou zábavu, kterou hororová hra Granny přináší. Mezi nimi vám doporučujeme podívat se na hru The House of Evil Granny nebo Scary Granny House. Ve všech budete muset uprchnout z opuštěného domu, ve kterém se nachází děsivá přítomnost babičky.

Navíc se do módy dostaly babské hry a všechny budou mít své místo i v této sekci webu. A teď, když víte vše, co potřebujete vědět o Babičce, je čas, abyste se pohodlně usadili a vydali se na online dobrodružství her Babičky.Přehrajte si všechny sbírky Granny hry, které jsme shromáždili

+ Herní kategorie

Nejlepší online hry. Nejhranější TOP hry