Mahjong SportsZmrazené SolitaireMahjong tmavé rozměryMonster MahjongSimpsons mahjongMahjong: Legrační solitaireVánoční MahjongDespicable Me MahjongDoraemon MahjongMahjong z WarcraftYouTube MahjongCounter Strike: MahjongAhoj Kitty MahjongGrand Theft Auto MahjongCall of Duty: MahjongAncient MahjongJsem Luna: MahjongMahjong PenízeDoraemon CrushBendy v MahjonguHalloween MahjongMahjong GokuMahjong Clash RoyaleMahjong FNAFCuphead MahjongMahjong Disney princeznyGame of Thrones: MahjongLegrační Mahjongg rozměrůLooney Tunes MahjongShanghai MahjongSonic mahjongMahjongg solitaireMahjongg alchymieMahjong Dragon Ball ZKouzelný svět mahjongDBZ MahjongWorld of Warcraft: Páni připojit 2OzuWarcraft připojit

Mahjong hry

Spojte se s páry v Mahjongu

Jeden z nejstarších her v Číně a má staletí tradice je Mahjong, to desková hra se datuje až do starověku, kdy věštci používají karty k uhodnout budoucnost.

Tato hra je odstranit všechny žetony na stole, k dosažení tohoto cíle musíme páry mezi kartami naší straně a tabulky. Odstranit tyto páry nebude tak jednoduché, jak to zní, protože některé z nich jsou blokovány ostatní, takže musíme horní dvojice odstranit zbytek.

Obvykle se hraje se čtyřmi hráči, i když je také možné hrát se třemi ztrácí potíže, které se vždy hraje se čtyřmi hráči. Existuje mnoho možností při tvorbě páry jako 136,144,152 nebo více částí, které hrají se používají, to poskytuje mnoho kombinací provést.

Mahjong mohou těšit na pestrou hru v uvolněné atmosféře, ve které hráč, zatímco se soustředí na své žetony může komunikovat s dalšími dvěma. To je také velmi snadné se naučit, protože hrát s několika her, které můžete naučit hratelnost.

Zde si můžete vychutnat Mahjong v různých úrovních obtížnosti a s různými subjekty. Mahjong hry Simpsons, Dragon Ball, Looney Tunes, zvířata, atd 3D hry s novou a starou hrát hry na vlastní pěst, jako typický solitaire karty. Přidejte se zatím využívat tyto mahjong hry, které jsme shromáždili pro vás!

Kompletní klasické čínské Mahjong hádanky na obrazovce, máme všechny témata

Go to TOP