Bomberman hry

Pohybujte se s bombovým mužem v hrách Bomberman. Budete nuceni umístit bomby
Bomberman Arkády Bomberman HTML5 Bomberman Město Bomb Bomberman 2 hráči Kirby Bomberman Yogui medvěd Vejce statická Bomberman: Bomby Super mario bomba
Bubble shooterPacmanAkceKlasický hryZuma hryArkáda hryNintendoKirbyStrategie hryLabyrinty
Bomberman: Bránit království Bomberman: Japonské králíci Naruto: Bomberman

Ostatní hry bomberman

Blast Arena IO Minecraft Bomber Arena Pan. Fazolové: Bludiště Rostliny vs Zombies Paradiso Marvel Super Hero Squad Fractal Frenezy Harry Potter: Lego bludiště Doraemon vs Zombies FNAF: Vyhýbejte se animatronics Angry birds bombardéry Phineas a Ferb Bomb Sonic prohrál v Mario World

Bomberman

Začněte s bombami na celém území

Jak jeho název napovídá tento soucitný postava pochází z planety bombardovacích a bombardovacích díky sedm hvězd jsou schopni vytvářet různé typy čerpadel, každý s vlastními zvláštními vlastnostmi.

Existuje sedm bombardérů hvězdy: voda, oheň, světlo, tma, vítr, země a elektřina. Bomberman úkolem je zabít ty, kteří ohrožují jeho domovskou planetu a její obyvatele, neboť musí splnit různé hvězdy boje proti nim. A budete potřebovat speciální dovednosti každé hvězdy dokončit nějaké nepřátele, protože některé z nich mohou být poražen jen s elektrickým nebo jiným výbuchu při slabosti.

Při použití různých čerpadel je nutné použít strategii, protože nepřátelé přijde při určité rychlosti, nebo se může pokusit se jim vyhnout, pokud máte čas. Vzhledem k tomu, že mají určitý čas detonace budete muset dát jim opatrně, aby nedošlo k plýtvání, pokud se dostanete k výbuchu v pravý čas vaši nepřátelé budou bát.
Go to TOP