Šachy: Velmistře

Šachy: Velmistře

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Šachy: Velmistře
Šachy: VelmistřeŠachy: VelmistřeŠachy: VelmistřeŠachy: Velmistře

🌟 Rating
4.3 / 5 of 7 votes

Pokud se chcete stát profesionálem v Chessu, zveme vás, abyste vyzkoušeli tuto fantastickou hru, se kterou budete v této klasické stolní hře vkládat veškerou svou moudrost do testu. Budete hrát proti PC a můžete si vybrat odpovídající úroveň před zahájením hry, stejně jako pokud chcete pracovat s černými nebo bílými kousky.
Je to dobrý způsob, jak se naučit hrát šachy, začínající na nejzákladnější úrovni a jak si dovednosti osvojíte, pokračujte následovně. Připravte se na matku soupeřova krále a vyhrajte všechny hry této hry s názvem Chess: Grand Master.
Užijte si hru Šachy: Velmistře, je to zdarma, je to jedna z našich šachy her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehrávání



Přidat hru

Ostatní hry šachy

Připojte tečky stejné barvyFlick Pool StarŽluté čáryBloky PuzzleTic Tac Toe s přáteliBomberman HTML5BombermanBitevní loďLudo MultiplayerLegrační DominoWASP SolitaireChůze klecHalloween MahjongDomino v blocích pro více hráčůJeden v řaděBingo v přírodě4 v řaděLegrační čínské dominoLudo onlinePoker Challenge: Governor of PokerClassic Ludo: All-Star GameLudo Online VánoceKulečník 8Solo BingoPong Challenge: 2 hráčiTriviální kvízTriviální onlineDervin dodgerMentální věk zkouškaStratEvadeVepřové útěkRagdoll Randy: KlaunCukroví déšťHra Goose onlinePřevodníkLightybulbNezničte TotemDejte PlayTajný výstupDisney princezny: Party stolní hry




Go to TOP