Vizuální román simulátoru yandere

hra: Vizuální román simulátoru yandere
Vizuální román simulátoru yandere

Ostatní hry yandere Simulator


Yandere High SchoolYandere High School Hádanky: Yandere a SenpaiHádanky: Yandere a Senpai Yandere Simulator KogamaYandere Simulator Kogama Barva Yandere Chan a SenpaiBarva Yandere Chan a Senpai Yandere zabíjení senpaiYandere zabíjení senpai Restaurace SimsRestaurace Sims Puzzle: HighSchool 101 bez kopírování zkouškyPuzzle: HighSchool 101 bez kopírování zkoušky High School série Stars ve svém běžném životěHigh School série Stars ve svém běžném životě Účesy pro školuÚčesy pro školu Superstar High School hraSuperstar High School hra Oblékejte princezny Disney pro Ivy LeagueOblékejte princezny Disney pro Ivy League Školní den s ArielŠkolní den s Ariel Disney princezny jít na vysokou školuDisney princezny jít na vysokou školu Oblékání 3D MoeOblékání 3D Moe Den na vysoké školeDen na vysoké škole Nenechte si svůj mobilní telefon!Nenechte si svůj mobilní telefon! Řidič školní autobusŘidič školní autobus Baldiho základy ve FunkinuBaldiho základy ve Funkinu

Freddy
Five Nights at Freddy's
Hello neighbor hry
Ahoj soused a pekelný soused
Hrůza a strach hry
Teror, strach a panika
Dívky hry
Více než 87 her
Yandere Simulator hry
Více než 6 her
Dobrodružství hry
Dobrodružství a výzvy
Bendy a inkoust stroj hry
Více než 8 her
školní
Více než 21 her


GAMEPLAYS


Vizuální román simulátoru yandere
Vizuální román simulátoru yandereVizuální román simulátoru yandereVizuální román simulátoru yandere

🌟 Rating
3.4 / 5 of 6075 votes

Prožijte své vlastní středoškolské Dobrodružství s naší hrou Yandere Simulator, kterou vám nabízíme online. Pro ty, kteří nevědí, hra je o zdánlivě normální dívce jménem Yandere Simulator. Ve škole se jí líbí chlapec Senpai, ale je příliš stydlivá na to, aby mu dala najevo svou lásku. Všechno se zdá být normální, ale naše hlavní hrdinka umírá žárlivostí pokaždé, když si pomyslí, že na Senpaie může hledět další spolužák. Ozbrojená zničí každého studenta, který by pro ni mohl být hrozbou. Hra spočívá v zabíjení spoluhráčů, ale nesmí to přitahovat pozornost, jinak přijde policie. Zabijte svou oběť a skryjte tělo, než ho uvidí, musíte také vyčistit krev, aby nezanechala žádné stopy. Pomozte Yandere Simulator získat její Senpai!.
Užijte si hru Vizuální román simulátoru yandere, je to zdarma, je to jedna z našich yandere Simulator her, kterou jsme si vybrali.

Ovládací prvky pro přehrávání
Přidat hru


Subway Surfers hry
Více než 52 her
Sonic hry
Sonic the Hedgehog od SEGA
Roblox
Více než 42 her
Fortnite hry
Více než 29 her
Freddy hry
Five Nights at Freddy's
Pokémon hry
Více než 78 her
Mario bros hry
Nintendo mario bros
Paw patrol hry
Hlídka psa
Among us hry
Among us
Miraculous ladybug
Ladybug adventures
Gta: grand theft auto
Grand theft auto
Minecraft hry
Více než 132 her
Akce hry
Více než 260 her
kategorie her