Yandere vizuální novela Simulator

Yandere vizuální novela Simulator

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Yandere vizuální novela Simulator
Yandere vizuální novela SimulatorYandere vizuální novela SimulatorYandere vizuální novela Simulator

🌟 Rating
3.2 / 5 of 4021 votes

Yandere Simulator je známý počítačová hra, která se stala módní díky některých uživatelů YouTube, které vzrostly tuto sérii do svého kanálu. Pro ty, kteří nevědí, hra je zdánlivě obyčejná dívka jménem Yandere. V její škole se jí líbí chlapa, senpai ale je příliš plachý deklarovat svou lásku. Všechno se zdá být normální, ale náš hrdina umírá žárlivosti, když pomyslí, že jiný partner může být uvedení jejich oči na senpai. Navy skončí s každému studentovi, který může být hrozbou pro ni. Hra je zabít chlapa, ale musí být nenápadně nebo policie přijde. Zabít oběť a skrýt tělo, dokud nespatří máte také čistí krev opustit žádné stopy. Pomoci Yandere, aby si své senpai!.
Užijte si hru Yandere vizuální novela Simulator, je to zdarma, je to jedna z našich yandere Simulator her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry yandere Simulator

Nenechte si svůj mobilní telefon!Útěk s Freddy z FNAFEquestria promoceBaby Hazel se nosí jako učitelHledá školu inspirovanou v CoachelluOffroad Cycle 3D: Racing SimulatorPrincezny: První den univerzityViděl jste slavné roztleskávačkyViděli jste bratrské dívkyPrincezny se oblékají do kavárnyZábavná dovolená v MalibuBaby Olie: První školní denPromoce krásné princeznyUniversity DivasPrincezny: Šaty pro vysokou školuElsa: Drama na InstitutuOperace bypassu srdceZábavné závodní kvíz pro tuto dívkuPrincezna pártyPrincezny v obchoďákuNavrhněte moderní čočky pro naše princeznyDisney princezny se vrátí na univerzituBaby Hazel: Zimní módaPrincezny: Kavárna v areáluŽivot Disney princezny na univerzitěOblečte princezny v kostýmu profesíŽelezo klepadlo Šťastné páry: Hola Soy NěmečtíZpátky do školy: Den bez uniformyDisney princezna vysoká škola módyPrincezny: Fall DancePrincezny: Impress CrushNový taneční propagační tanecBaby Hazel a její máma, aby se zábavný kostýmKC Agent: Provozní spyValentine Monster HighOzdobte tuto učebnuBaby Hazel: Hrajte v předškolním zařízeníVypadni z vesmíruObjevte tajnou dívkuLegrační skákací hodiny
Go to TOP