Yandere vizuální novela Simulator

Yandere vizuální novela Simulator
Yandere vizuální novela Simulator

Ostatní hry yandere Simulator


Hádanky: Yandere a Senpai Yandere Simulator Kogama Barva Yandere Chan a Senpai Yandere zabíjení senpai Restaurace Sims Puzzle: HighSchool 101 bez kopírování zkoušky High School série Stars ve svém běžném životě Princezny: Školní uniformy Oblékejte princezny Disney pro Ivy League Účesy pro školu Superstar High School hra Školní den s Ariel

Freddy hry Hello neighbor Dívky hry Teror, strach a panika Krvavý Saw Yandere Simulator Polibky Slender Man školní

Yandere vizuální novela Simulator
Yandere vizuální novela SimulatorYandere vizuální novela SimulatorYandere vizuální novela Simulator

🌟 Rating
3.2 / 5 of 4370 votes

Yandere Simulator je známý počítačová hra, která se stala módní díky některých uživatelů YouTube, které vzrostly tuto sérii do svého kanálu. Pro ty, kteří nevědí, hra je zdánlivě obyčejná dívka jménem Yandere. V její škole se jí líbí chlapa, senpai ale je příliš plachý deklarovat svou lásku. Všechno se zdá být normální, ale náš hrdina umírá žárlivosti, když pomyslí, že jiný partner může být uvedení jejich oči na senpai. Navy skončí s každému studentovi, který může být hrozbou pro ni. Hra je zabít chlapa, ale musí být nenápadně nebo policie přijde. Zabít oběť a skrýt tělo, dokud nespatří máte také čistí krev opustit žádné stopy. Pomoci Yandere, aby si své senpai!.
Užijte si hru Yandere vizuální novela Simulator, je to zdarma, je to jedna z našich yandere Simulator her, kterou jsme si vybrali.

🅃 Ovládací prvky pro přehrávání
Přidat hru

Ostatní hry yandere Simulator


📝 komentáře
CarsFotbalSchopnostDívkyNošeníBubble shooterMario brosVařeníStůlZombieBojkategorie her

Go to TOP