Budeme kupovat všechno pro dítěFrozen Elsa narozeníTěhotná s lupAriel a Elsa: Nejlepší těhotní přáteléVítejte dvojčata Super DollRoyalty: Princezna: TěhotnáZrození dvojčat EllieAnna je prádelnaSpící krása těhotnáFotoateliér pro těhotné ženyTěhotná princezna: Utrpení nehodyBonnie: Péče v těhotenstvíPopelka Maminka: Obnova tělaElsa, Anna a Popelka jsou těhotnáPrincezny: Nejlepší těhotní přáteléTěhotná princezna: Čas narozeníTěhotná LadyBug se o ni a její dítě postarají!Tinker Bell TěhotnáLadybug: Těhotné nakupováníBeruška a Barbie TěhotnáTěhotná BarbieBeruška: Rodinný denBeruška: Těhotné v lázníchPanda simulátorBeruška: Vyzdobte dětský pokojOblečte těhotné princeznyBella: Těhotná nehodaPrincezna Baby sprchaTěhotné princezny hrají golfPopelka: Těhotná dvojčataDisney Princezny: Navštivte dětského lékařeBarbie MámaTěhotnáOblékat mámaTěhotná Popelka v nemocniciElsa těhotná s dvojčatyZmrazené šaty těhotná38 týdnů těhotnáTěhotná mořská pannaElsa těhotná naléhavostTěhotné MámaElsa šaty těhotnáSimulátor těhotnáTěhotná Jasmine AladdinZmrazené: Elsa má druhé dítěTěhotná ElsaPorodu na dítěBeruška těhotná lékaře návštěvuFrozen Elsa dvě děti MomTetování pro těhotnéElsa těhotná maminkaElsa zdobit a doplňte těhotnáBeruška těhotná a vážně zraněnLadybug MamiPotomci: Zlo v noze lékařeBeruška má dvojčataTěhotné MinionAngela těhotná, infekce krkuZázračný těhotná LadybugSvatební šaty pro těhotnéBeruška a Elsa těhotnáAnna a Elsa zdobit MraženéLadybug a Elsa Nejlepší přátelé PregnantTěhotná Anna

Těhotná hry

Pomozte těhotným ženám mít své děti

Hry těhotná budete baba, který vám pomůže porodit jejich novorozenců. Paras těhotné při narození bude nejtěžší a my se zúčastní porody dostat dítě z jejího břicha. Porodu je složitá, ale s dobrými zdravotnických služeb by mohlo jít lépe. Takže ujistěte se, že jít dobře narozených dívek trpí tak málo, jak je to možné. Tyto hry těhotných žen při porodu, ať už doma nebo v nemocnici, aby vám představu o tom, co může být vaše budoucnost, když se může stát maminka. Je třeba mít na paměti, že ne všechny děti se rodí tak snadno a někdy mají působit.

Pomáhají Barbie mít své první dítě a pečovat o své děti jako pečovatelka naplňovat. V těchto hrách se můžete zúčastnit těhotné Disney princezny, protože byly těhotné jejich knížata a chystáte rodit.

Nyní se hráč může zúčastnit narození těhotných žen a starat se o své novorozené děti

Go to TOP