Hry s těhotná zdarma

Hrajte bez stahování více než 54Těhotná hry online zdarmaNejvětší sbírka bezplatných Těhotná hry online


Hry s těhotná zdarma

Online hry s těhotná

Pomozte těhotným ženám mít své děti 🔥


Těhotná, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 54 souvisejícími hrami, které lze zobrazit

Hráč nyní může navštěvovat dodávky těhotných žen a starat se o své novorozence. Tyto ženy budou potřebovat pomoc, aby měly své děti, a vy jim budete muset dát.

Spolupracujte na poskytování našich online her pro těhotné


Život začíná v břiše těch žen, které se odváží stát se matkami. Dnes musíme být svědky jednoho z nejšťastnějších okamžiků v životě každé ženy, být matkou. Těhotenství i doba porodu jsou pro maminky dost těžké, protože jejich tělo čelí četným změnám, které jim nedovolí být po dobu tohoto stavu stejné. Mnoho mladých žen o tomto okamžiku sní odmala a jednou z jejich největších nadějí je stát se matkami. Pro všechny máme velmi zábavné online hry, ve kterých můžete pomoci s péčí o těhotné ženy nebo být porodní asistentkou v době porodu.

Nejvtipnější na těchto titulech je, že se setkáte s postavami ze světa kreslených filmů, které by vás v této situaci nikdy nenapadly. Řeč je o těhotných hrách pro princezny Disney a další postavy jako Ladybug, Barbie nebo samotnou Angelu z her Talking Tom.

V těhotných hrách budete porodní asistentkou, která jí pomůže porodit její novorozence . Pro těhotné bude okamžik porodu nejtěžší a my se budeme muset na porody dostavit, abychom miminko dostali z bříška. Porod je poněkud komplikovaný, ale s dobrými lékařskými službami se může stát, že se to zlepší. Ujistěte se tedy, že se porodů holčiček účastníte dobře, aby trpěly co nejméně. Bavte se pomáhat těmto ženám při porodu, ať už doma nebo v nemocnici. Nyní můžete získat představu o tom, jaká může být vaše budoucnost, až se stanete matkou. Je třeba počítat s tím, že ne všechna miminka se rodí tak snadno a jsou chvíle, kdy je nutný císařský řez na poslední chvíli.

Postarejte se o naše těhotné ženy v jejich online hrách


Vše je připraveno k tomu, aby se stal zázrak života, a právě teď naši protagonisté budou potřebovat vaši pomoc, aby vše skončilo naprostým úspěchem. Během porodu může dojít k mnoha komplikacím a musíte být velmi opatrní, aby se tak nestalo. V nejklasičtějších těhotenských hrách se budete muset ujistit, že vše v matce je správné: teplota, krevní tlak atd. Navíc budeme moci maminkám provádět nejnovější ultrazvuky, abychom si ověřili, že stav těch nejmenších je nejvhodnější.

V nejhorším případě může vše skončit na operačním sále a tehdy to nejde přirozeně, císařský řez si razí cestu, aby se miminko dostalo na svět. To vše budete muset udělat v různých těhotenských hrách na našem webu.

Nejlepší hry pro těhotné online


Nebylo by možné zůstat jen u jedné hry ze všech, které v této kategorii našeho webu o těhotenských hrách najdete. Nepochybně budou mít nejmenší halucinace při hrách, ve kterých budou muset asistovat svým oblíbeným Disney princeznám při porodu a to, že tu máme hry těhotné Rapunzel, Elsa a Anna z Frozen mají své první miminko a dokonce i Tinkerbell bude matka v těchto dobrodružstvích.

Nebudou jediní a jde o to, že i protagonisté nejslavnějších kreslených filmů současnosti jsou na tento velký životní okamžik připraveni. Máme na mysli těhotné hry Ladybugnebo těhotné Barbie hry , nejznámější panenku od Mattela.

V těchto těhotenských hrách budou potřebovat vaši pomoc i další málo známé tváře a my vám doporučujeme sledovat novinky, které přijdou do této kategorie webu, s tím nejlepším z online těhotenských her .Přehrajte si všechny sbírky Těhotná hry, které jsme shromáždili

+ Herní kategorie