Rugby IO


Rugby IO
Rugby IO

Ostatní hry ragbySportovní Golf Baseball hry Box Tenis hry Basketball hry Běh hry Ragby

Rugby IO
Rugby IORugby IORugby IO

🌟 Rating
3.3 / 5 of 3 votes

Je čas hrát sport a dnes je to trochu rugby v bláznivé cestě IO her. Budete muset nést váhu vašeho týmu, abyste mohli posunout míč do soupeřova pole a skončit tak, abyste přidali bod k Vašemu skóre.
Vaši soupeři vám to neudělají a oni všichni půjdou po vás, aby vás od sebe odnesli. Pomocí myši z počítače se můžete pohybovat po mapě a vyhladit každý hráč, který najdete na vaší cestě, tímto způsobem vyčisíte cestu k vašim spoluhráčům a společně budete skóre a vezmete si vedoucí postavení ve výsledkové tabulce. Když narazíte na řadu soupeřů v řadě, dostanete další rychlost, která bude velmi užitečná, abyste se dostali k hráči, který bere míč a můžete ho rychle odstranit.
Zápasy jsou velmi rychlé a máte pouze minutu a půl, aby jste získali co nejvíce bodů, takže můžete ve výsledcích pozitivního skóre, abyste mohli získat body a jít nahoru.
V každé hře budete čelit novým soupeřům, kteří jsou stále obtížnější porazit. Buďte nejlepším kapitánem ve svém týmu, získáte spoustu dotyků a vyhrajte všechny zápasy Rugby IO.
Užijte si hru Rugby IO, je to zdarma, je to jedna z našich ragby her, kterou jsme si vybrali.

Ovládací prvky pro přehrávání
Přidat hru

📝 komentáře
Gta: grand theft autoCarsDragon ballNeed for speedNákladní autaBojLegoFotbalKrvavýMotocyklyAkceBarcelona fotbalFifakategorie her

Go to TOP