Karate hry
BOJOVATMORTAL KOMBATBOXAMERICKý ZáPASSPORTOVNíOLYMPIJSKýREAL STEEL WORLD ROBOT BOXING

🔥Hry karate zdarma


Young Lee kung fuYoung Lee kung fu

🔥Ostatní hry karateUFC Fighting Match JigsawUFC Fighting Match Jigsaw Kung fu: zuřivost drakaKung fu: zuřivost draka Boj: Thai Fu 2Boj: Thai Fu 2 Street Fighter 2: Edice šampionůStreet Fighter 2: Edice šampionů Nasty bojuje ninjovéNasty bojuje ninjové Xiao Xiao 9Xiao Xiao 9 Zdarma karateZdarma karate Ulici bojuje s pěstí z oceliUlici bojuje s pěstí z oceli MMA Mixed Martial ArtsMMA Mixed Martial Arts Běh ninja běhBěh ninja běh Pouliční boje, královskýPouliční boje, královský

Karate

🔥Praxe techniky Karate

Bojová umění je sportovní disciplína a dnes se naučíme jeden z nejslavnějších, Karate. V těchto bitvách se zmocněte ovládacích prvků a pohybujte se jako skutečný bojovník v karate.

Toto starověké umění z ostrovů Ryukyu, nyní známé jako ostrov Okinawa. Toto bojové umění bylo vytvořeno na základě domorodých bojových umění těchto ostrovů tváří v tvář potřebě válečníků chránit svého posledního pána, krále Okinawy. Toto bojové umění vytvořili tito válečníci speciálně pro boj proti samurajům a jejich brnění, protože proniknutí do jejich zbroje bylo opravdu obtížné, cílem bylo srazit je kombinací mocných úderů a klíčů, které je odstraní na zemi.
Go to TOP