kulečník

Kulečník hry


Zdarma KarambolRovné bazén billiardKulečníkové fanoušciBiliard 3d, rychlostní bazénBazén Express za 60 sekundDeluxe pool3D PoolKulečníkMini poolRychlost PoolKulečníkové dívkyVerden pool Masters TournamentSnooker: 8 Ball8 Ball: KulečníkMini Pool IO

ostatní Kulečník hry

Paw Patrol PirateTurtle poolSpot OnCisterny SportsPool Bubbles

Simmilar hry

Bubble shooter hryPAW Patrol hryGolf hryKulečník hrySportovní hrySchopnost hryZvěř hryPaměť hryBaseball hryKuželky hry
Kulečník hry

Kulečník hry

Bazén je považován za přesný sport, ve kterém děláme počet míčků v šesti otvory v tabulce, ale je to opravdu složité, je, že bychom měli učinit pomocí tyč bít míč musí zasáhnout s ostatními.

V závislosti na režimu budete hrát koule, musí být zapsány v libovolném pořadí, ale obecně existují dva typy míčů: Hladké a pruhované. Známý pro hladké míčky jsou zcela stejné barvy, zatímco pruhovaná s bílým pruhem ve středu hrací doby.

V některých provedeních hráči začít hrát hru a první představit míč, musíte zadat všechny koule stejného typu. Tedy pokud jste zadali pruhovaný pruhované musí zadat všechny vyhrát, můžete zadat je v pořadí, které chcete kromě černé koule, která obsahuje číslo 8. Pokud uděláte chybu zavedení o míč dříve než ostatní automaticky prohrát hru, a navíc existují i ​​jiné poruchy jako zavedení soupeře chybu nebo bílou kouli.

To dá soupeři další tahy, a navíc, pokud se dostanete váš zavést míč můžete re-roll jako odměnu.

Stůl hry

Sportovní hry

Friv hry
Nejhranější hry

Sims 4Hello NeighborFortnite on-lineSubway SurfersFive Nights at Freddy'sTrivialcraftZdarma KarambolRovné bazén billiardNick CupParkour GTA V stylPhineas a Ferb na horské drázeVS darebáci Disney Princezny