Zahraj Pokemon velký boj zdarma


☝ 📑 O této hře

Pokemon velký boj
Pokemon velký bojPokemon velký bojPokemon velký boj

Rating: 3.6 / 5 of 392 votes
Skvělá dobrodružství Pokémona se chystá začít a my ji budeme muset provést s jedním z nejslavnějších protagonistů série anime. Mluvíme o neoddělitelném přítele Ash Ketchum Pikachu, který bude mít na starosti skvělý boj proti jiným strašlivým tvorům. Budeme muset použít všechny bojové dovednosti našeho malého Pikachu, abychom porazili všechny soupeře a mohli se v této skvělé misi postoupit.
Je načase, aby Pikachu letěl sám a nechal Ashův rozkaz, protože jsme přesvědčeni, že to dokáže úplně sám. Chcete-li se přesunout, budete muset použít klávesy A a D, zatímco narazíte na své nepřátele, použijeme látku J a L, aniž bychom zapomněli, že skočit přidělenému klíči bude K. Jedná se o základní ovládání, které se budete muset naučit provádět velký boj Pokémonů s Pikachu a s kým můžete získat vítězství.
Odstraňte všechny nepřátele, které najdete v každé části cesty, abyste mohli pokračovat v postupu a dokončit všechny z nich, protože ohrožují celý Pokémonský svět. Proveďte nový velký boj Pokémona a vyhrát vítězství s Pikachu.
Užijte si hru Pokemon velký boj, je to zdarma, je to jedna z našich pokémon her, kterou jsme si vybrali.


🎮 Ovládací prvky pro přehrávání


player 1key akey d move, key kkey j hitting,Ostatní hry pokémon

Pokémon hry

Abyste se stali nejlepším trenérem Pokémonů

Pikachu ukládá svým přátelůmPokemon pixelů přezkumChránit Kanto, světový PokémonJak víte PokémonůFurby: Fandejuegos hádankyPokémon: Rybaření MagikarpPokémon adventures bubblesPokémon Poke obrana centrumPokémon campTajemný obličej: PokémonPokémon VictiniUložte Pokémon ze šibenice

Bakugan hry

Bojujte s kartami Bakugan a odstraňte maškarády

Bakugan na palubě létáníBen 10 a Bakugan bojujíBakugan puzzle fandejuegos

Digimon hry

Nechte se unášet světem společnosti Digimon

Digimon: Online puzzleMagikmonDigimon AgumonDynamons WorldDigimonDigimon, puzzleDigimon Tamagotchi blesk

Pikachu hry

Obhájte se elektrickou energií Pikachu

Kisses PikachuPikachu motocyklTruck PikachuPokémon go: PaměťPikachu HeroPokémon Buba Boom

Simmilar hry

Schopnost hryWwe wrestling hryNickelodeon hry.io hryCartoon network hryPsi hryDobrodružství hryStickman hrySlugterra hryNintendo hryAnime a Manga hryže Thundermans hryPřežití hry