Podlaha je Lava 3D

Podlaha je Lava 3D

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Podlaha je Lava 3D
Podlaha je Lava 3DPodlaha je Lava 3DPodlaha je Lava 3DPodlaha je Lava 3D

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Nová verze hry The Floor is Lava 3D dorazí a my budeme muset pomoci naší postavě postupovat co nejvíce, abychom dosáhli skvělého osobního záznamu. Naším úkolem bude skočit přes různý nábytek tohoto domu a vyhnout se pádu do lávy.
Budou období, kdy láva nebude přítomna, a my můžeme udělat chybu, když se dotkneme země. Varování nás upozorní, že se blíží láva a budeme muset chodit opatrněji. Sbírejte srdce, které najdete během turné, které vám poskytne další život, pokud uděláte chybu a dotknete se země. Dosáhněte nejlepšího možného skóre v nové hře The Floor je Lava 3D.
Užijte si hru Podlaha je Lava 3D, je to zdarma, je to jedna z našich Výzva her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Výzva

Disney Princesses: Fashion ContestNůž Flippy Challenge: Sklápěcí nůžAriel a Elsa v módní výzvěVýzva pro princezny a darebákyRoblox: Podlaha je lávaStickman lanoSkočte s JustinemFrankensteinova dobrodružstvíMillenials WiFi HungerDobrodružství bílé kočkyBackflipperOovalChystáte chlapceFlip JumpHappy Alien JumpSkákající dovednost MistrČtvercová pomlčkaPaprskový skokFlappy CatBox AdventureHopscotchSuper 3D World AdventureBarevný rámečekHoupací nebePingu a jeho přáteléOdstranění StickmanZávodní skokOink běhSanta Claus JumpKrvavý prstParkour backflipHvězdy stoupajíGeometrie JumpTicino Tour AdventureNinja běhNahrát NahrátPřeskočit Nahrajte platformuHappy Hop 2Stickman: Jetpack ChallengeHappy Hop Online
Go to TOP