Lego City: Útěk z vězení

Lego City: Útěk z vězení

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Lego City: Útěk z vězení
Lego City: Útěk z vězeníLego City: Útěk z vězeníLego City: Útěk z vězení

🌟 Rating
3.9 / 5 of 99 votes

Užijte si fantastické interaktivní video, ve kterém budeme muset pomoci úředníkům tohoto vězení v Lego City zastavit útěk, který plánovali tři členové gangu. Všechno začíná, když spolupáchatel hodí pomoc do okna buňky kapely a začnou let. Budeme se muset řídit kamerami a varovat ty, kteří pronásledování provádějí.
Budete si představovat tento skvělý příběh a účastnit se ho interaktivními mini-hrami. Dosáhnout vítězství tím, že zabrání banditům uniknout z vězení a neohrožovat obyvatele Lego City.
Užijte si hru Lego City: Útěk z vězení, je to zdarma, je to jedna z našich lego her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry lego

Tajný útěk z vězeníPrison Escape AdventureÚtěk z vězení z vesmíru 2Útěk z vězení ve stylu GTAZloděj vs policajtiUnikněte od Michaela MyerseVězení uniknout legračníDejte PlayHloupé způsoby, jak zemřít 2Magic Doki AdventureGrand Theft Auto MemoryZloději do FugyBěh nikamPřežít policejní pronásledováníGTA StickmanDopisová polévkaKdo nechce být milionářem?OsvětleníZábava uniknoutGTA San Andreas Vice City: PuzzleVlak surfařiGTA Crime CityDeliriumNinjago Lego: OmalovánkyMinecraft LegocraftJungle Plumber Challenge 3Grand Theft Auto San Andreas: PronásledováníStar Wars: Toon Shooters 2Star Wars: Rebel KonečnýMinecraft GmodLego Star Wars: The New Yoda ChroniclesDodge zombie běžíScooby Doo: Útěk z duchaAuto jede AutoPepperoni Gone WildTajemství NecromancerUložte 3 pandyUnesený duchRunner StickmanOtočit
Go to TOP