Fotbal Minecraft

Fotbal Minecraft

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Fotbal Minecraft
Fotbal MinecraftFotbal MinecraftFotbal Minecraft

🌟 Rating
3.8 / 5 of 211 votes

Postavy Minecraftu jsou unavené jak sekáním, tak budováním a nyní si chtějí odpočinout s dobrou fotbalovou hrou. Zde je hlavním posláním postupovat míč od hráče k hráči, dokud nedosáhne cíle. Musíte být opatrní s obránci, protože pokud se dostanou mezi trajektorii jednoho hráče a druhého, vymaže míč a dokončí hru.
Každý dobře provedený průsmyk je bodem pro vaši značku a pokud vstřelíte gól, dá vám extra bod. Ovládání průchodů mezi hráči a získat co nejvíce v této hře Minecraft Soccer.
Užijte si hru Fotbal Minecraft, je to zdarma, je to jedna z našich minecraft her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry minecraft

Puzzle Steve MinecraftMinecraft: Labyrintová chodbaZombie MinecraftSteve v nebezpečném doluNové skiny MinecraftMinecraft html5Minecraft zdarmaMinecraft: Závodní autoMinecraft, můj klonMariocraftMinecraft BuilderMinecraft Kogama 2Minecoins AdventureMinecraft pověsilDoom CraftMinecraft KogamaSlithercraft.ioCreeper hádankyCubeCraft KogamaOvoce Ninja Minecraft verzeMinecraft pro zdrojeMonstrum řemesloKdo je kdo? MinecraftMinecraft hry blokátorMinecraft: Vánoční zlaté doluMinecraft DefendPaintball Gun Pixel 3DMinecraft StreetMinecraft Grand theft AutoPixel Gun Apocalypse 3: MinecraftMinecraft GmodKapitáne MinecraftMinecraft LegocraftMinecraft Survival FunnyZombiecraft. Io: Zombie ve světě MinecraftKrvavá zbraň Minecraft 5Ztraceno ve vesmírných minových jeskyníchKrvavá zbraň Minecraft 2Krvavá zbraň Minecraft 4Pistole Bloody Minecraft 6
Go to TOP