Hry, hry zdarma a online hry


Běží s Anime Girl

Běží s Anime Girl

Běží s Anime GirlSouvisející a doporučené hry

Darwinova ročenka Cartoon Network: Turnaj stolního tenisu Toon Cup 2021: Cartoon Network Ben 10: Time of Heroes Jak nakreslit Grizzy z We Are Bears Papírové závodníky s karikaturami Sonic Advance Super Mario World Advance 2 Sonic v chaotixu Sonic Rush Adventure (Evropa) LOL panenky jako Disney Princezny Zázračný Marinette berušky: Parkour Sonic Adventure 64 Tlapková hlídka: Chyťte toho robota Potomci 2: špatný vs. Jeden Paw Patrol: Sea Patrol Hra Paw Patrol: Mission Paw Paw Patrol: Tracker' s Jungle Rescue 2 Minecraft styl mineblock Minecraft World 3D Teen Titans Go!: Jump Jousts Paw Patrol: Snow Day Potomci na ostrově ztracené existence Super Luigi Land
Cuphead hryNickelodeon hryMiraculous ladybug hryPaw patrol hryDobrodružství hryMario bros hryNintendo hryYoshi hryZvířata hrySonic hry
Běží s Anime Girl
Běží s Anime Girl
Běží s Anime Girl

🌟 Hodnotit hru
4.1 /5 z 221 hlasů
Cartoon network hry zdarma

Běží s Anime Girl

Je to bezplatná online hra Kreslené síťové kresby


Tato anime dívka byla zapojena do pronásledování a neví, jak se z ní dostat bez pomoci. Faktem je, že když přistáváme v této uličce, gang koček začal pronásledovat a chovat na něm drápy. Musíme jí pomoci uprchnout a za to se musíme vyhnout všem překážkám a použít tyto prvky k našemu prospěchu.

Použijte popelnice, aby je hodil do koček a udržet je od přiblížení k dívce. Skok nebo kachna, když se objeví překážky, nebo můžete havarovat a to způsobí, že kočky skončí s vámi. Nepřestávejte běžet a pomozte anime dívce utéct.

Hrajte Běží s Anime Girl zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Kreslené síťové kresby, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-04-21T14:00:02+00:00


Ovládací prvky hrát