Jeden den na farměLittle Farm ClickerAngry Chicken: Egg MadnessZvířata na záchranu zvířatFarmářský simulátor LegračníFarma 10x10Ovládání ovčí farmyFrenzy FarmHavárie na farmě: 3DConservationist FarmKlasická kuřecí střelbaKráva běhFarming SimulatorFarma puzzle 2Dora the explorerZdarma ovocná farmaClicker bitcoinůDětské lískové šaty na oslavu díkůvzdáníVoda na květBaby Hazel se baví na farmě strýčka SamaToon: Egg HuntDojte krávuBaby Hazel: Oblečte se jako zemědělecBaby Hazel: Díkůvzdání kuchyněBaby Taylor: Melounová sklizeňZáchranu kuřataBig FarmTrpaslík farmaKvětinářPřežití farmaŽivot na farměVčelí farmaBarbie Sue Zahradnictví hraPlantasiaMoje farmaCeltic VillageOvoce dealerYouda farmář 2 z Big Fish Game kariéryZahradník Dora ExplorerBurger magnátFarma Dora ExplorerJednorožci péčeUložit oselTrial traktorPracovat s jeřáby na farměKdyž se prasata létatBarbie horseCivilizace nová planetaFarma zvířatVirem infikované krávyHalfling TycoonVelikonoční vajíčkaPou na farměFlip the farmerKde je vejce?Steak a JakePrase v loužiAreálZmrazené: Zahrada elsaRanch BarbieFarma na plážiUmýt praseParkování na farměŘíše 4McDonalds videohryKůň péčeDojení krávy za 60 sekundElegantní ponyZvěřTraktor soutěžLov krůty pro Den díkůvzdáníPrchající kůňHledat rozdíly ve farměSweeper čistý cacaSkákání koní

Farmy hry

Postarejte se o hospodářská zvířata

Snili jste někdy mít svůj vlastní farmu? Pokud ano, můžete nyní začít vytvářet vlastní zvířata. Farma je velmi aktivní a velmi pestrá práce, bez ohledu na to, jaký druh zvířat se v něm jako existuje mnoho úkolů, které musí splňovat, pokud chcete žít.

Můžete mít své vlastní krávy, slepice, prasata, a mnoho dalších zvířat, ale mají dost práce, jak by mělo dojit denně, krmit, čistit jejich stáje a skladovat jídlo, které jim dala. Musíte také přinést kočky veškerého majetku, jako bychom strávit trochu více na lepší kvalitu potravinářských výrobků, které mají být vyrobené bude lepší a vy vydělat více peněz.

Pokud se vám líbí více koní může mít krásný ranč, který stejně jako u krav musí pečovat o těchto vzácných a ušlechtilých zvířat. Můžete ženich svou tak, aby byly dobře hezký pro návštěvníky, protože můžete trénovat své koně na závody nebo si vytvořit vlastní jízdárnu, kde se děti mohou naučit jezdit.

Můžete také orat pole a začít vytvářet svůj vlastní plochy osázené révou, který vám poskytne výhody. Můžete si také vybrat témata jako koňských farem, které jsme diskutovali dříve, nebo vosy. Ať je vaše volba, začít už teď spravovat tyto farmy a dávat pozor, aby tyto virtuální domácí zvířata. Není třeba nic stahovat nebo nést veškeré náklady, protože je to online hry zdarma. Začínáme vytvořit svůj vlastní svět venkova s ​​těmito fantastické hry!

Převezmete naše virtuální farmy, pěstujeme jídlo a staráme se o naše zvířata

Go to TOP