Dora explorer hry
🔥🔥🔥 Ostatní hry Dora explorerPaw CrushPaw Crush Kdo je? NickelodeonKdo je? Nickelodeon Vytvářejte módní postavyVytvářejte módní postavy Doraemon paměťDoraemon paměť Pinta DoraemonPinta Doraemon Doraemon MahjongDoraemon Mahjong Létající doraemonLétající doraemon Street of Rage 2: DoraemonStreet of Rage 2: Doraemon Doraemon TinkerbellDoraemon Tinkerbell Doraemon vs SawDoraemon vs Saw Doraemon: Rope PuzzleDoraemon: Rope Puzzle Doraemon Puzzle BubbleDoraemon Puzzle Bubble Doraemon CrushDoraemon Crush

Dora explorer

🔥 Naučte se a zahrajte si s Dorem Explorerem 🔥

Dora the Explorer je protagonistou slavného seriálu kreslených filmů a nyní má tisíce dobrodružství, které může provést, spolu se svým přítelem Bootsem, ve kterém nás naučí jazyky.

Hrajte a učte se s Dora! Připojte se k tomuto mladému a okouzlujícímu průzkumníkovi, sedmiletému Dorovi, a ke svému mazlíčkovi Botasovi (fialová opice 5 let) na svých výletech a prožijte velmi obohacující a didaktické dobrodružství. Tato série se rodí pro předškoláky, ve kterých se budou učit statečné lekce s Dora a zároveň se budou učit jazyky, v anglické verzi Dora učí španělštinu pro ty nejmenší a ve španělštině a latinskoamerice učí angličtinu. Dora a Boots díky svému mapy rozvíjejí svá dobrodružství, ale vždy potřebují pomoc svých diváků. Na cestě obvykle potkávají svého nepřítele Swiper, liščího přítele ostatních, který vždy ukradne předměty, které Dora a Boots potřebují, aby pokračovaly ve svém dobrodružství.
Go to TOP