Dora explorer hry
🔥🔥🔥 Ostatní hry Dora explorerPaw CrushPaw Crush Kdo je? NickelodeonKdo je? Nickelodeon Vytvářejte módní postavyVytvářejte módní postavy Doraemon MahjongDoraemon Mahjong Doraemon: Rope PuzzleDoraemon: Rope Puzzle Doraemon CrushDoraemon Crush Pinta DoraemonPinta Doraemon Létající doraemonLétající doraemon Street of Rage 2: DoraemonStreet of Rage 2: Doraemon Doraemon vs SawDoraemon vs Saw Doraemon paměťDoraemon paměť Doraemon TinkerbellDoraemon Tinkerbell Doraemon Puzzle BubbleDoraemon Puzzle Bubble

Dora explorer

🔥 Naučte se a zahrajte si s Dorem Explorerem 🔥

Dora the Explorer je protagonistou slavného seriálu kreslených filmů a nyní má tisíce dobrodružství, které může provést, spolu se svým přítelem Bootsem, ve kterém nás naučí jazyky.

Hrajte a učte se s Dora! Připojte se k tomuto mladému a okouzlujícímu průzkumníkovi, sedmiletému Dorovi, a ke svému mazlíčkovi Botasovi (fialová opice 5 let) na svých výletech a prožijte velmi obohacující a didaktické dobrodružství. Tato série se rodí pro předškoláky, ve kterých se budou učit statečné lekce s Dora a zároveň se budou učit jazyky, v anglické verzi Dora učí španělštinu pro ty nejmenší a ve španělštině a latinskoamerice učí angličtinu. Dora a Boots díky svému mapy rozvíjejí svá dobrodružství, ale vždy potřebují pomoc svých diváků. Na cestě obvykle potkávají svého nepřítele Swiper, liščího přítele ostatních, který vždy ukradne předměty, které Dora a Boots potřebují, aby pokračovaly ve svém dobrodružství.
Go to TOP