Mini Golf je onlineMinigolf s drahými kamenyVirtuální golfový klubGolf NeonMinigolf v zahraděJurský mini golfOtvor 24Golfové zahradyHole BallsAdam a Eve GolfGolfový parkGolf RoyaleInfinity GolfAbstraktní GolfElitní golfové hřištěGRU 2 můj oblíbený padouch: Mini golf3D Golf MasterDora minigolfTurbo golfGolf DriftingMini golf, 13. DíraAnimovaný golfMinigolf na ostrověProfesionální mini golfDumgolfGolf v nebi odkazy disneyGolf zombieGolf zombie přežitíMinigolf: CheetosDívka hrát golfMini golfMinnie golf Medvídek PúMinigolf 99WonderputtSuper Mario Mini GolfGolfové: Házení míčkyVýstřel v golfu


Ostatní hry golf

Kde je můj golf?Těhotné princezny hrají golfZábavné golfové hřištěGolfové dobrodružstvíFutGolf ExtremeZombie: GolfPhineas a Ferb minigolfFreddy vs. Jason

Golf hry

Staňte se golfovým profesionálem

Golf je jedním ze sportů, ve kterých hráč musí mít více dovednosti, protože to je nejen fyzickou sílu, ale musí mít plnou kontrolu nad pohybem. Poslat tento malý míček zasáhl Green je opravdu složitá a vyžaduje hodně praxe, navíc k ovládání všech aspektů, včetně větru je součástí.

Pokud jste nikdy hrál golf, protože to je poměrně nákladný sport, se k nim dostat, protože to má opravdu drahé vybavení, si nyní můžete začít trénovat házení míčků chytit praxi. Jakmile budete mít dostatek praxe si můžete začít podílet se na amatérských turnajích a stoupání pozic a zlepšit svůj handicap, tím lépe je nejprestižnější turnaje, máte přístup.

Uděláte-li to na turnaje vyšší úrovně musíte vyzkoušet sami proti legendám golfu, zda vaše schopnosti opravdu nedosahuje. V případě, připravte se na slávě reklamních smluv a nad někým s lidmi s velkým vlivem.

Připravte se na to, abyste se v těchto impozantních hrách stal profesionálním golfistou a minigolfem

Go to TOP