Hry s pou zdarma

Hrajte bez stahování více než 12 Pou hry online zdarmaMálo Pou hry?

V tuto chvíli máme vydaných asi 12 her.Jsme si vědomi, že prohledáme síť a velmi brzy zveřejníme další Pou hry s novými aktualizacemi.Brzy budete moci hrát více her , navrhujeme tyto související kategorie, které jsme sestavili a které jsou velmi zajímavé a návykové v souvislosti s Pou hry

Hry s pou zdarma

Online hry s pou

Postarejte se o svůj virtuální mazlíček Pou 🔥


Pou, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 12 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami pou .
Postarejte se o svého virtuálního mazlíčka s těmito zábavnými hrami Pou, ve kterých musíte toto rozkošné stvoření krmit, pečovat o něj a pěstovat ho.

kdo je Pou? Vše, co potřebujete vědět o tomto virtuálním mazlíčkovi


Virtuální mazlíčci měli vždy úspěch a je to něco, co bylo možné vidět u Tamagotchi, hraky z devadesátých let, která je stále velmi přítomná s mnoha aktualizacemi, ale bez ztráty své původní podstaty.

Bylo to v roce 2012, kdy Pou vtrhl do obchodů s mobilními aplikacemi a dosáhl velkého úspěchu při stahování. Jedná se o velmi jednoduchou hru, jejímž hlavním cílem je postarat se o vašeho virtuálního mazlíčka jménem Pou. Tvar tohoto virtuálního mazlíčka nám hodně připomíná vajíčko, i když trochu trojúhelníkovější, a vaším úkolem bude ho krmit, starat se o něj a udržovat ho šťastné, jako by to byl skutečný mazlíček.

Co udělalo tuto hru ještě návykovější, bylo velké množství miniher, které v rámci aplikace nabízela. Hlavní motivací pro hraní miniher bylo získání coinů, které slouží k odemykání nových skinů pro vašeho Pou, nákupu jídla, dekorací a mnoho dalšího. Postupem času bylo navíc implementováno PVP typu Pou VS Pou, které vám umožnilo čelit Pou ostatních hráčů online.

Cílem her Pou je postarat se o zvířátko, vylepšit ho a pomoci mu v růstu, počínaje úrovní 15 se stává dospělým. Ve hře můžeme najít různé scénáře, jako je kuchyně (kde budeme krmit našeho mazlíčka), koupelna (aby se osprchovala, když se objeví skvrny), laboratoř (kde můžeme získat zdravotní lektvary, energii a další), ložnice (kde odpočívat), obývací pokoj a terasa.

Zahrajte si Pou online


Jak jsme vám řekli na začátku, Pou je mobilní hra, která byla vydána v nejdůležitějších obchodech s aplikacemi, jako je Obchod Play nebo IOS Store, ale její úspěch přesáhl hranice mobilních obrazovek a dorazil ve formě miniher na váš počítač. Bylo mnoho vývojářů, kteří stavěli na úspěchu Pou a nabídli tak zábavné tituly jako ty, které můžete najít na našem webu.

Pokud hledáte nejlepší hry Pou online, jste na správném místě, protože zde máme širokou sbírku, takže můžete získat ty nejlepší PC verze této zábavné hry. Najdete zde nejen verze původní hry, ale také klasické hry, ale zasazené do této postavy. To je případ her Pou malování a vybarvování, oblékání Pou a mnoha dalších.

Už nečekejte a začněte si užívat nejzábavnější hry Pou na internetu, které jsou nyní k dispozici na našem webu. Čekají na vás jednoduché a zábavné hry, abyste se mohli dobře bavit se svým oblíbeným virtuálním mazlíčkem, Pou.

Nejlepší hry Pou na našem webu


Připravte se na veškerou zábavu, kterou pro vás máme k dispozici s touto kolekcí Pou her, která se skládá z více než 10 různých titulů. Hry, které nejlépe simulují Pouovo dobrodružství, jsou již na našem webu a vy se můžete postarat o svého virtuálního mazlíčka bez potřeby mobilního zařízení nebo dalšího stahování.

Pusťte se do práce a získejte svou nejlepší verzi Pou online na naší stránce online miniher. Pokud jste si mysleli, že už jste to ve světě Pou viděli, nechte se překvapit novými dobrodružstvími, která si pro nás vývojáři v těchto online hrách Pou připravili.Přehrajte si všechny sbírky Pou hry, které jsme shromáždili

+ Herní kategorie