Hry s dítě zdarma

Hrajte bez stahování více než 75 Dítě hry online zdarmaNejvětší sbírka bezplatných Dítě hry online


Hry s dítě zdarma

Online hry s dítě

Postarejte se o miminka online 🔥


Dítě, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 75 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami dite, chuvicky .
Vaší zodpovědností bude starat se o naše virtuální miminka, jako by byla skutečná

Ukažte, že jste schopni poskytnout tu nejlepší péči v těchto Dětských hrách


Existuje mnoho lidí, kteří mají sen stát se matkami nebo otci, až vyrostou, a abyste si zvykli, co to znamená, zveme vás k vyzkoušení dětských her, které zaplavují náš web. V těchto hrách se budete muset starat o ty nejmenší a až budou novorozenci, budou zcela závislí na vás. Malí nejedí, nespí a nejsou čistotní, pokud jim nedáváte tu nejlepší péči, proto potřebujeme vaši pomoc, aby rostli zdraví a silní.

V dětských hrách najdeme širokou škálu od her o těhotných ženách, které rodí, až po hry na hlídání dětí nebo hry, ve kterých budeme muset zvládnout školky nebo jesle. Společným bodem těchto her je, že hlavními hrdiny budou nemluvňata a budou to oni, kdo určí, zda jsme v testu uspěli nebo ne.

Nyní si můžete užít hry, ve kterých můžete oblékat miminka, hry, ve kterých budete muset vyzdobit pokojíček pro miminko nebo pomoci maminkám přivést na svět jejich první miminko. To vše v této kolekci složené z více než 75 dětských her, které si nemůžete nechat ujít.

Jak hrát dětské hry


Dětské hry na našem webu jsou určeny všem publikům, dokonce i těm nejmenším, a proto je hratelnost ve všech velmi jednoduchá. Herní režim se bude měnit v závislosti na konkrétním tématu vybraného titulu, i když mají tendenci sledovat velmi běžné vzorce. V případě her na narození miminka budeme obecně muset připravit matku před porodem a potom dítě po jeho narození.

V dětských hrách, ve kterých musíme řídit jesle, však budeme muset plnit přání dětí, jako by to byli klienti v jakémkoli jiném podniku. Musíte je udržovat zabavené, čisté a dobře nakrmené, aby se pro ně jejich matky vracely a viděly, jak jsou šťastné, že je mohou přivést zpět.

Na druhou stranu existují hry na oblékání miminek, ve kterých budete muset ukázat svůj vkus na módu, abyste vybrali ty nejlepší outfity pro nejmenší. Některé z těchto her jsou tematické, například hry o oblékání miminek do kostýmů nebo hry o oblékání miminek na Vánoce. Všechny si nyní můžete užít v této kategorii dětských her na našem webu.

Postarejte se o novorozence v našich Baby Games


Potřebujeme vaši pomoc, abychom se postarali o tato miminka, která jsou protagonisty našich dnešních her. Pravdou je, že budeme potřebovat hodně rukou a tato kategorie dětských her má již více než 75 her a stále přibývají.

Téma dětských her patří na našem webu k oblíbeným a aby vám žádná z těchto her neunikla, sestavili jsme je všechny v tomto koutku. Pusťte se do práce a věnujte našim miminkům při jejich hrách tu nejlepší péči.Přehrajte si všechny sbírky Dítě hry, které jsme shromáždili

+ Herní kategorie