Hry s talking tom zdarma

Hry s talking tom zdarma

Zobrazuje se 40 bezplatných her od: Talking tomHry s talking tom zdarma 🔥 + Hry s talking tom zdarma


Baby mluví Tom velký člověka Baby mluví Tom velký člověka
Oblečte Kitty na její svatbu Oblečte Kitty na její svatbu
Angela jde do supermarketu Angela jde do supermarketu
Angela: Letní svatba Angela: Letní svatba
Mluvící Tom: Diamond Hunt Mluvící Tom: Diamond Hunt
Talking Angela: Fashion Award Talking Angela: Fashion Award
Kitty a Tomova svatba Kitty a Tomova svatba
Tom a Angela Insta Fashion Tom a Angela Insta Fashion
Angela, Tom a jejich dítě: Baví se zima Angela, Tom a jejich dítě: Baví se zima
Zaparkujte moderní auto v HD Zaparkujte moderní auto v HD
Friday Night Funkin vs Kenny Friday Night Funkin vs Kenny
Zimní svetr Angela Design with me Zimní svetr Angela Design with me

Hry s talking tom zdarma

Vtipy s mluvící kočkou Talking Tom 🔥


Online hry s talking tom


Talking tom, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 40 souvisejícími hrami, které lze zobrazit


Bavte se s kočkou, která reaguje a opakuje vše, co říkáte. Máme nová dobrodružství s kočkou Tomem a ostatními jeho přáteli, nemluvě o jeho přítelkyni Angele.

-

Kdo mluví Tome?


My Talking tom se zrodil jako mobilní aplikace, která následovala po úspěchu Pou, virtuálního mazlíčka, který triumfoval před několika lety. Experiment proběhl docela dobře, protože se brzy začala objevovat pokračování hry, ale v hlavní roli s jinými postavami. To je případ My Talking Angela (mladá modrooká kočka zamilovaná do Toma), My Talking Hank (malý pes, který má k Tomovi velmi blízko) a dobrodružství Talking tom and Friends, ve kterých jsme potkali další postavy z franšízy.
Hra byla velmi dobře přijata širokou veřejností a Tomova postava získávala na aktuálnosti v mobilních hrách, ale také v online minihrách. Mnozí využili přitažlivosti Toma, Angely a ostatních přátel z My Talking Friends k vytvoření Tomových miniher online. Na našem webu jsme vytvořili tuto kategorii her Talking tom, abyste našli všechny online tituly této postavy a nezbláznili se hledáním mezi tisíci her na našem webu.
Celkem máme na našem webu více než 40 Talking Tom her s tak rozmanitými tématy, jako jsou hry omalovánky Tom, oblékací hry My Talking Angela nebo můžeme být svědky svatby obou koček. Chcete vědět více? Než se pustíte do dobrodružství, přečtěte si to.

Jak hrát Talking Tom?


Mechanika původní hry My Talking Tom je velmi jednoduchá a jak jsme vám řekli na začátku, hodně nám připomíná virtuální mazlíčky, jako je Pou. Nakonec je vaším úkolem věnovat tu nejlepší péči malému koťátku jménem Tom, i když jeho jméno můžete změnit. Musíte s ní komunikovat, aby z ní vyrostla dospělá kočka. K tomu ho budete muset koupat, krmit, hrát si, nechat ho odpočívat a mnoho dalšího.
Ale zvláštností tohoto virtuálního mazlíčka byla jeho schopnost mluvit. Ano, Tom byl schopen zopakovat slova, která slyšel přes mikrofon zařízení, a udělal to syntetizovaným hlasem. To je důvod, proč tato série mobilních her dostala název My Talking Tom, protože měla schopnost opakovat, co jsme jim řekli.
V rámci APP byly přidány nákupy mincí, s nimiž jste si mohli svého Toma ještě více přizpůsobit a také navštívit přátele mladé kočky a cestovat po světě. Tomovo dobrodružství bylo na začátku poněkud omezené, protože se nyní stal protagonistou mnoha online her Talking Tom, které si nemůžete nechat ujít. Začněte různá dobrodružství a objevte stránku Toma, Angely a ostatních jejich přátel, kterou jste dosud neznali.

Minihry Talking Tom online


O původu My Talking Tom a fungování hry, která ji učinila populární, jsme vám již řekli dost, ale je na čase zaměřit se na všechna ta dobrodružství, která na našem webu prožijete s online hrami Talking Tom. Připravte se, protože máte mnoho různých témat, jak se s mladou kočkou bavit. Od oblékání her Talking Tom a Angela až po jejich doprovod na dobrodružství stát se poprvé rodiči. Nezapomeňte si užít svatbu Talking Tom a Talking Angela, která se bude konat na našem webu.
Oblékání a líčení Talking Angela bude také stálým tématem jejích videoher, takže vás zveme, abyste se k výzvě připojili. Celkem máme více než 40 Talkint Tom her, se kterými můžete strávit skvělé odpoledne se svými přáteli. Nenechte si to ujít!


Prozkoumejte další související talking tom hryAngela Tom Kočky Koťata šaty Vybrat Domácí mazlíčci Obleky Móda Vyzdobit