Brutální bitvaBlade.ioSquadd Royale IOWorm Royale IOBattle Royale ZombieVolný oheňPixel Battle RoyaleBitva Pixel Royale pro více hráčůBattle Royale SurvivalMinecraft Battle RoyaleYoHoHo IO: Bitva Royale PiratesGun BattleBowRoyale.ioHelma Royale IONůž nože IOBattle Royale OnlineApex Legends OnlineDraw crashPoslední IORaft RoyaleCrazynite IOBattle Royale IONuggetroyale. IoZóna RoyaleStavět ve FortniteNepřátelé IOBattle Royale ve stylu PUBGFast Pixel BulletStavební simulátor ve FortniteCrazy Rush IOSurviv. Io Bitva RoyaleFortnite IOPUBG PixelBattlePoint. IoTetris 99Dragon Simulator MultiplayerPikan. Io herní trojúhelníkuPUBG Pixel 2Slither. IoMini bitva Royale styl PUBGMinecraft hry blokátorCall of Duty MobilePUBGCall of Duty OnlineSkrýt OnlineAgario Battle RoyaleGangsterz IOBandit pro více hráčů onlineFortnite Zombies OnlineKdo je kdo? FortniteMasked Forces: StřílečkaSmrt turnaj Multiplayer OnlinePixel Gun Apocalypse 3: MinecraftZombiecraft. Io: Zombie ve světě MinecraftFortnite on-lineOtevřená World OnlineMinecraft GmodSlaim-io v Hunger GamesCraftnite.ioFlappy Royale IOBattlefield: Dobrý kluci vs Bad BoyKarnage. IoFreefall Tournament: Battle RoyaleGarry's Mod freeMario RoyaleGarry's Mod Prop HuntPop LifePředsedové střelcůSouboj ArmorSouboj tankůClash Royale malovatMahjong Clash RoyaleKdo je kdo? Clash RoyaleJak víte Clash RoyaleClash Royale: DopisSouboj skřetůClash Royale: TetrisStřet Klany kartyHrajte hvězdyBonnie a Mia navštěvují královskou svatbu


Ostatní hry Battle Royale

Clash Royale OnlineClash of Klany OnlineMobile LegendsFortnite Nerf BattleFortnite Battle MemoryFortnite Dress Up RoyaleRoulette royale onlineBattle for Galaxy hackBattle kachna životaGolf RoyaleSushi Battle IOBobble Head Fotbal Royale3D RoyalePixelman: Real Revenge BattleDalší soubor io bod: Wormaxio červiBattle royaleWarscrap. Io: Multiplayerová válečná hraZdarma Karambol


Battle Royale hry

Vezměte si Battle Royale a přežijte

Hry hry Battle Royale jsou ve světě videohry módní, a proto jsme vytvořili novou kategorii, ve které přineseme nejúspěšnější online tituly momentu. Jistě jste hráli hry Fortnite, PUBG, H1Z1 nebo mobilní hry jako Realm Royale stejného tématu. Pokud stále nevíte, jaké jsou hry Battle Royale, pečlivě si přečtěte a my vám řekneme vše, co potřebujete o nich vědět.

Battle Royale označuje hry pro přežití, ve kterých může být pouze jeden vítěz. Nejčastěji se skládá z vyskočení z letadla s dalšími 100 hráči a snaží se spadnout do dobré oblasti, kde najdou vybavení, kterým čelí vašim odpůrcům. Najdete zde pušky, brokovnice, ostřelovače, bomby, granátové odpalovače, raketové odpalovače a mnoho dalších zbraní, stejně jako lékárničky a obvazy na léčení vašeho zdraví. Získejte nejlepší kořist před tím, než budete čelit vašim odpůrcům a budete mít ve válce výhodu. Také, když zabijete jiného hráče, můžete zachovat veškeré své vybavení a vylepšit svůj arzenál a pokračovat ve hře.

Dalším rysem hry Battle Royale je existence oblasti nebo bouře, která zvětší mapu a zmenší ji tak, aby upřednostňovala setkání mezi hráči. Nastane čas, kdy bude kruh tak malý, že musíte najít své soupeře bezpečně. Proto musíte být dobře vyzbrojeni, než dorazíte do poslední zóny a čelit hráčům, kteří dosud přežili. Hra končí, když dojde k závěrečné bitvě mezi finálovými hráči, takže jediný vítěz.

Chcete-li tento zážitek zpříjemnit, máte různé herní módy, ve kterých můžete hrát sám, v duo nebo družstvech (maximálně 4 hráči). V režimech pro 2 nebo více hráčů máte tu výhodu, že mohou být vyléčeni spoluhráči, pokud vás soupeř zaklepá na zem. Strategie a schopnost komunikovat se spoluhráči bude zásadní pro získání vítězství v Battle Royale.

V této fantastické sekci naleznete takové hry Battle Royale, ve kterých budete čelit lidem z celého světa v epické válce ve stylu The Hunger Games. Můžete to udělat sama nebo s přáteli, to je to, co si vyberete. Vychutnejte si nejlepší online hry Battle Royale, které simulují Fortnite nebo PUBG. Budete poslední, kdo zůstane na písku?

Přežijte v písku a buďte poslední naživu. Hrajte sami, duo nebo družstvo, abyste vyhrál.

Go to TOP