zdarma Doom Hry

Podíl

Zdarma Doom 2D Hrát
100%
Doom 2D
Vydejte se na nové dobrodružství plné ...
Zdarma Osud 3d Hrát
Osud 3d
cizinci napadli Zemi a lidstvo chce zmizet. ...
Unity 3D
Zdarma Doom Hrát
100%
Doom
Doom je střelec v první osobě s fiktivním ...
Zdarma Doom Patrol Hrát
Doom Patrol
vaše loď přistála na jedné ze základen ...


+ Doom Hry
Zdarma Cross Fire: výstřely Hrát
Cross Fire: výstřely
nemilosrdně střílet teroristy, kteří ...
Zdarma Call of Duty: War blesk Hrát
Call of Duty: War blesk
mají dobrý čas hraní této ...
Zdarma Doom kovárna Hrát
100%
Doom kovárna
doom navazovat strategická bojová hra, kde budete ...
Zdarma Tomb of Doom Hrát
Tomb of Doom
Řízení kovboje a je ztracen v katakombách, ...

doom

Doom Hry

Jak hrát doom zdarma ke stažení

Doom je hra série, která svírala miliony hráčů po celém světě. Příběh vypráví dobrodružství Marine, který je ve stanici Phobos, jeden z měsíců Marsu, kdy závada na jednom z pokusů vyvíjených vytvoří portál do pekla. Ho mnozí démoni a zlí duchové začnou chopit orgánech jiných mořských, které budou proměnit je v zombie. Jediný přeživší bude vás a musíte probojovat přes nepřítele k překonání různých úrovních. S Doom narodilo mnoho aspektů, které charakterizují hry FPSs. V této hře Doom 2 bude následovat, což by bylo pokračováním příběhu prvního utkání v řadě. Doom 3 bude následně vydána s novým příběhem, který nemá nic společného s originálem.

Po dlouhém období klidu, v letošním roce se vrátil do velkých platforem (PS4, Xbox Jeden z nich, PC) nová verze Doom. Nejedná se o pokračování Doom 3, ale ani se přepsat historii, jako byl jeho předchůdce. Tato hra bude velmi odlišná od ostatních, ale bude pokračovat ve svém hry v první osobě. Odstraněny teror sekvence byly nahrazeny více akce. Je nutné pokračovat v konfrontaci s démony a můžete si vychutnat fantastický on-line režim budete hrát s lidmi z celého světa.

Pro fanoušky této série her, jsme připravili tuto sekci s nejlepšími Doom hry, které jsou na síti právě teď. S nimi můžete zpestřit počkat, dokud se příchodem nového zkázy a vzpomenout na skvělé momenty, které jste žili s předchozími tituly v sérii. Být připraven k provádění tohoto dobrodružství v první osobě a bojovat proti zlé démony, které přišly dokonce zničit lidstvo. Jste připraveni žít dobrodružství této úrovně?
Zkusit hledat jiné hry
Komentáře Games