Hry, hry zdarma a online hry


PUBG Pixel 2

PUBG Pixel 2
Související a doporučené hry

PUBG Mobile Hra olihně Iron Man v GTA Squid Game Pro Hra Squid Brawl Stars: Battle Multiplayer NERF Epic Pranks Mezi námi online vydání Mario Sonic: Smash Remix 1.1.0 Podvodník Smash remix WWF No Mercy (Europe) (Rev A) Dragon Ball Z: Ultimate Battle 22 Smash Remix 1.2.2 Super Smash Bros 64 On Line Pokémon Sapphire Mortal Kombat 4 Sailor Moon: Bishoujo Senshi (Japonsko) Tekken 3 Zvukové hranice Undertale Hra Squid Challenge Spider-Man Superhero Pj Masks: Howling Attack WWF WrestleMania 2000 (Japonsko)
Mortal kombat hryBoj hryBox hryStreet fighter hryKlasický hryVytvářet postavy hryThe sims hryGoku hryDragon ball hryCrash bandicoot hry
PUBG Pixel 2
PUBG Pixel 2
PUBG Pixel 2
PUBG Pixel 2

🌟 Hodnotit hru
4.3 /5 z 450 hlasů
Hry s akce zdarma

PUBG Pixel 2

Je to bezplatná online hra Akce


Nová verze PUBG Pixel již dorazila na naše webové stránky, takže můžete pokračovat v tomto dobrodružství Battle Royale zcela vylepšeném. Budete muset vyskočit z letadla a spadnout do oblasti, kterou dáváte přednost na mapě, abyste se začali zásobovat a dostávat zbraně, kterými čelíte svým nepřátelům.

Musíte být opatrní s bouří, která se pohne a zmenší oblast, abyste našli všechny hráče a došlo k velkému finálnímu boji. Přežijte své soupeře a buďte poslední naživu v této bitvě Royale, která nám přináší PUBG Pixel 2.

Hrajte PUBG Pixel 2 zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Akce, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-09-30T08:50:54+00:00


Ovládací prvky hrát

GAMEPLAYS, YOUTUBE