Hry s dobrodružství zdarma

Hrajte bez stahování více než 342 Dobrodružství hry online zdarmaNejvětší sbírka bezplatných Dobrodružství hry online


Hry s dobrodružství zdarma

Online hry s dobrodružství

Žijte s námi ty nejlepší dobrodružství 🔥


Dobrodružství, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 342 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami dobrodruzstvi, graficke dobrodruzstvi .
Prozkoumejte nové virtuální světy plné fantazie a výzev, které je téměř nemožné překonat. Ukažte svou nejdobrodružnější stránku a prožijte tyto příběhy v první osobě.

Připojte se k výzvě těchto online dobrodružných her


Jedním z nejstarších žánrů ve světě videoher a miniher jsou adventury, které se vyznačují tím, že musí provádět průzkum území, zkoumat, řešit hádanku a komunikovat se zbytkem herních postav. Viděli jsme, jak byly dobrodružné videohry zasazeny do příběhů, které známe ze světa literatury nebo z filmů na velkém plátně. Dobrodružné hry zase mohou zahrnovat širokou škálu literárních žánrů, jako je sci-fi, horor, mysteriózní, fantasy nebo dokonce komedie.

Mezi nejslavnější adventury všech dob bezesporu najdeme mimo jiné The Legend of Zelda nebo King's Quest, ale pokud se podíváme na ty nejnovější, můžeme zmínit některé jako ságu Uncharted nebo Assasin's Creed.

Doba rozkvětu dobrodružných videoher byla bezesporu 80. a počátek 90. let, ale jde o žánr, který se v průběhu času dokázal dokonale udržet díky skvělým dobrodružstvím, která poznamenala generace. Jak jsme vám řekli, v adventurách je spousta rozmanitosti a v příštím bodě je uvidíme lépe.

Poznejte typy dobrodružných videoher, které existují


Pokud vycházíme z různých kritérií, můžeme rozlišit několik typů adventur. Ty se liší svým tématem, prostředím, příběhem a rozhraním, ale nelze provést jednoznačnou klasifikaci, protože stejná hra může patřit k různým typům, od kterých se budeme rozlišovat.

První z nich jsou textové nebo konverzační dobrodružné hry, které využívaly analyzátor syntaxe slovesa a podstatných jmen k interakci s uživatelem. Druhou typologii najdeme v grafických adventurách, které představila společnost On-Line Systems, nejznámější je King's Quest. Mnoho her vyšlo s tímto předpokladem, že jde o grafické dobrodružství, a ke konverzačním hrám byla přidána grafika, která by v tomto typu her udělala skok.

Hry na hraní rolí jsou také často považovány za dobrodružné hry, ačkoli existují rozdíly. Když se mluví o hře založené na řešení problémů, jsou považovány za dobrodružství, zatímco pokud se hodně zaměřují na boj a statistiky, jsou považovány za RPG.

Nakonec se také podíváme na adventury typu puzzle nebo interaktivní adventury mezi těmito typy adventur, které budeme rozlišovat.

S našimi více než 300 online dobrodružnými hrami zábava nekončí


A pokud chcete vidět, co vám můžeme nabídnout v oblasti online adventur, které zaplňují internet, nemůžete minout tuto novou sekci našeho webu. V této kategorii adventur jsme sestavili více než 300 her, mezi nimiž najdete nová miniherní dobrodružství a další, které jsou založeny na nadčasové klasice.

Na adventurách je nejlepší to, že jsou tematicky tak rozmanité, že vždy najdete příběh, ve kterém se stanete hlavním hrdinou. Vydejte se na cestu, splňte své cíle, postavte se svým nepřátelům a najděte řešení pro adventury, které nabízíme na našich webových stránkách.Přehrajte si všechny sbírky Dobrodružství hry, které jsme shromáždili

+ Herní kategorie