Hry, hry zdarma a online hry


Šestihranná tetris

Šestihranná tetris

Šestihranná tetrisSouvisející a doporučené hry

Tetris 99 Craft Tetris Tetra MultiSquare Tetris: Coco Disney Tetris strachu Sonic 2 hrdinové Super Mario Bros 3 (USA) Mari0 Sonic 3. EXE a Knuckles Režim Super Mario World God Sonic.EXE Smutek Super Mario Odyssey 64 Cuphead: Bratři v náručí Sonic Generations 2 Teen Sonic v Sonic 1 Crash Bandicoot online Super Mario Bros NES Sonic the Hedgehog 3 Super mario 64 přistane Crash Bandicoot Kart Racing Kirby Super Star Mario a Wario Sonic zimní dobrodružství
Klasický hryŠachy hryMario bros hryNintendo hryYoshi hryMario kart hrySonic hrySonic tails hrySonic.exe hrySega hry
Šestihranná tetris
Šestihranná tetris
Šestihranná tetris
Šestihranná tetris

🌟 Hodnotit hru
4.5 /5 z 51 hlasů
Hry s tetris zdarma

Šestihranná tetris

Je to bezplatná online hra Tetris


Pro fanoušky dovednostních her přichází tato zábavná online hra. Tam, kde musíte přetáhnout barevné tvary do hexagonální mřížky a zajistit, aby se vešly. Ukažte své dovednosti spojením postav a vyplněním vodorovných čar hexagonální postavy, která zmizí a vytvoří se prostor pro nové kousky. Bavte se s touto vzrušující hrou, takže s touto jednoduchou skládačkou můžete mít naprosto zábavný čas. Dokážete dosáhnout konce této návykové hry? Tuto zábavnou hru lze provádět z libovolného zařízení: Smartphone, tablet a PC..

Hrajte Šestihranná tetris zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Tetris, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-08-30T00:56:17+00:00


Ovládací prvky hrát