Bendy a inkoust stroj hry

Inkoustový stroj, který vytvořil postavy Disney, vytvořil dvě velmi děsivé postavy, a proto nám zanechala tuto hru zvanou Bendy a inkoustový stroj.
Bendy zbarveníBarva Bendy a inkoustový strojBendy a inkoustový stroj: TetrisBendy je MahjongFlappy Bird: Bendy vs Boris INK MachineMalovat Bendy, Boris a Alice AngelBendy BubbleBendy tance pro fanboysBendy: Disney Hello NeighborPět noci v Bendy
Freddy hryHello neighbor hryPekelný soused hrySaw hryTeror hryYandere Simulator hryCupHead hrySlender Man hry
Ohýbatelný stroj vytváří inkoust


Ostatní hry Bendy a inkoust stroj

Cuphead Vs BendyCars 2 puzzleCuphead a The Root Pack

Bendy a inkoust stroj hry

Naplňte život inkoustem s Bendy a inkoustovým strojem

Pokud stále neznáte populární hru Bendy a inkoustový stroj, můžete začít s těmito fantastickými hrami zdarma, které jsme shromáždili ve své nové kategorii. Bendy a inkoustový stroj je hra, která se díky skvělým youtuberům stala virovou. Někteří to považují za Hello Neighbor Disney a jiní to srovnají s dnes klasickými Five Nights u Freddyho. Je to hrůza a adventura, ve které musíte spravovat svého protagonisty pro staré animační studio. Hra bude mít v zásadě 5 kapitol a první dvě jsou již v prodeji (Moving Pictures and The Old Song), které již brzy oznámily třetí. Je to hra, ve které budete muset projít animačním ateliérem při hledání objektů a řešení hádanek, a ve druhé kapitole budou zahrnuty bojové dovednosti.


Cars hryFotbal hrySchopnost hryDívky hryNošení hryBubble shooter hryMario bros hryVaření hryZombie hrykategorie her
Go to TOP