zdarma Bendy a inkoust stroj Hry

zdarma Bendy a inkoust stroj Hry

Bendy inkoust a Machine, je hra vyhrál a kdo je považován za Hello Neighbor Disney. Bendy a Boris čeká těchto hororových her, aby si svou dynamiku.

Bendy a inkoust stroj HryZdarma Bendy zbarvení Hrát
Bendy zbarvení
Zdarma Ohýbatelný stroj vytváří inkoust Hrát
Ohýbatelný stroj vytváří inkoust
Zdarma Bendy a Ink Machine: Tetris Hrát
Bendy a Ink Machine: Tetris
Zdarma Bendy vs Boris INK Machine Hrát
Bendy vs Boris INK Machine
Zdarma Bendy tance pro fanboys Hrát
Bendy tance pro fanboys
Zdarma Bendy: Disney Hello Neighbor Hrát
58%
Bendy: Disney Hello Neighbor


Bendy a inkoust stroj

Bendy a inkoust stroj Hry

Jak hrát Bendy a inkoust stroj zdarma ke stažení

Pokud si nevíte, populární hry Bendy a inkoust Machine nyní můžete začít s těmito fantastické flash hry jsme shromážděných v jejich nové kategorii. Bendy a inkoust Machine je hra, která se stala virové díky velkým uživatelů YouTube jako ITownGamePlay mezi ostatními. Někteří zvažují Hello Neighbor Disney a jiní srovnávat s klasickými pět nocí v Freddy je. Je to horor-dobrodružná hra, ve které budete muset spravovat své protagonisty stará animační studio. První hra bude mít 5 kapitol a jsou již v prodeji v prvních dvou (Moving Pictures a The Old Song), který byl již oznámila třetina brzy. To je hra, kde budete muset jít trikové studio objektů a řešení hádanek, a ve druhé kapitole bude zahrnovat bojové dovednosti.

Hlavní postavou hry je nazýván Henry a animátor, který pracoval na studijním SillyVision. O několik let později se mu dostalo pozvání od šéfa byl Joey Drew navštívit svou starou práci. Jakmile se tam dostane, zjistí, že na tmavém místě a některé stopy inkoustu, díky nimž si myslíte, že Joey prošel okultních praktik. Kdysi tam, budete muset vybrat šest objektů, se kterými se živí stroj a může ukončit podivné události, které se dějí v animačním studiu.

Pokud jste nebyli schopni těšit na dvě kapitoly a inkoust Bendy Machine, zde necháme některé zábavné flash hry oživit čeká jít. Můžete se bavit sledováním nejpřátelštější hru animace dělá legrační tanec. Pokud chcete, můžete si přijít zahrát hry Bendy laku nebo dobrodružné hry. Nečekejte déle, než začnou užívat s postavami a inkoustu Bendy Machine!
Zkusit hledat jiné hryKomentáře Games