Hry, hry zdarma a online hry


Dexomon

Dexomon
Související a doporučené hry

Pokémon Platinum Pokémon Black Pokémon World Eevee Pokemon: The Last Renewal Red Pokémon: ROWE V1.6.9.2 Pokémon: Ephemerald Pokémon Let' s Go Pikachu 5.1 Emerald Pokémon GBA Pokémon: Radical Red V3.01 Pokémon Let' s Go Pikachu GBA Pokemon Mega Delta Pokemon Inflamed Red b0.7.1 Pokémon ohnivě červený Smash remix Lesklé zlato Pokémon Pokémon: Crystal Clear Diamond Pokémon Pokemon emerald dx Žlutý Pokémon Pikachu v Sonic 1 Pokémon Ruby: The Prequel Pokémon Sapphire Pokemon: Emerald Extreme Randomizer Pokémon ROWE v1.6.4.1
Nintendo hryMario bros hryYoshi hryKlasický hryBoj hryBox hryCuphead hryDragon ball hryVytvářet postavy hryThe sims hry
Dexomon
Dexomon
Dexomon
Dexomon

🌟 Hodnotit hru
4.2 /5 z 1019 hlasů
Hry s pokémon zdarma

Dexomon

Je to bezplatná online hra Lovit pokémony


Dexomon je nová hra ve stylu Pokémon, ve které budeme muset začít velké dobrodružství bojující proti jiným divokým tvorům. Můžete je porazit, abyste se vyrovnávali se svým Dexomonem nebo je zachytili, abyste je přidali do bojového týmu. V celé mapě uvidíte, jak se objevují otazníky, to znamená, že na tomto místě je divoký Dexomon, se kterým můžete bojovat.

V platformách, kde je charakter, jsou ty, které ukazují boje proti trenérům. Musíte být velmi připraveni před provedením svého prvního boje, protože budou mít svůj Dexomon na skvělé úrovni. Jděte na stadion a vezměte si největší trenéra Dexomonu.

Hrajte Dexomon zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Lovit pokémony, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-07-12T12:55:59+00:00


Ovládací prvky hrát

GAMEPLAYS, YOUTUBE