Hry, hry zdarma a online hry


Zombie Smash

Zombie Smash

Zombie SmashSouvisející a doporučené hry

Plants vs Zombies Original Rostliny vs Zombies pro malování on-line Zombie válka Psaní Zombie: Prax s klávesnicí Zombie hrdinové: Výbuchy Zombie tanečnice Zombie mezi námi Zombie Minecraft Minecraft Survival Extreme Přežití 456, ale je to Impostor Přežít v lese Fortnite Zombies Online Zelený muž rozbije Mezi námi zombie: Příběhový režim Zombie Tsunami online Imposter VS Zombies Plants vs Zombies: TD Zničení kamionu derby: Nickelodeon Brutal Wanderer: Survival otevřený svět Minecraft Adventure Running Halloween Island: Super Mario World Super Plants vs Zombies 2 Střelba z luku na Minecraft Creeper Mario & Sonic Zombie Killer
Halloween hryDoom hryVýstřely hryMinecraft hryFnf hryHrůza a strach hryYandere simulator hrySpiderman hryFortnite hryAkce hry
Zombie Smash
Zombie Smash
Zombie Smash
Zombie Smash

🌟 Hodnotit hru
4.4 /5 z 9 hlasů
Hry s zombie zdarma

Zombie Smash

Je to bezplatná online hra Živí mrtví


Skvělá zombie apokalypsa dorazila a budeme muset zastavit postup mrtvých mrtvých ve hře Zombie Smash. Pomocí počítačové myši nebo dotykové obrazovky mobilního zařízení ulovte zombie a zabráňte jim v pohybu vpřed. Kromě toho můžete najít vylepšení a pomůcky, které vám umožní snáze zabíjet zombie.

Budete moci najít elektrický plot, který jim nedovolí projít nebo použít mušku, kterou ukončíte všechny na obrazovce. Můžete také zpomalit jejich postup a zabránit jim v dosažení města. Shromáždit body a dosáhnout skvělého rekordu v Zombie Smash.

Hrajte Zombie Smash zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Živí mrtví, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2023-06-28T13:20:58+00:00


Ovládací prvky hrát