Hulk hry
🔥🔥🔥 Ostatní hry Masový muž - HulkMstitelé: Hydra DashMstitelé: Hydra Dash Neuvěřitelné přežití HulkůNeuvěřitelné přežití Hulků Mstitelé: TaktikaMstitelé: Taktika Mstitelé: Který superhrdina bys byl?Mstitelé: Který superhrdina bys byl? Spider-Man: Real SoocerSpider-Man: Real Soocer Monstra bojují ve 3DMonstra bojují ve 3D Super hrdinové v basketbaluSuper hrdinové v basketbalu

Masový muž - Hulk

🔥 Zničte všechno ve vaší cestě s Hulkem 🔥

Výbuch auta a budovy s Incredible Hulk pomocí jeho ničivé nepřirozené síly, se kterou jsme způsobí zmatek ve městě a uprchnout z policie, aby se zabránilo zajetí.

Vědec Roberta Bruce Banner přijal mutované geny svého otce, aniž by to věděl, s Hulkovou silou uvnitř. Všechno se změní, když v jednom ze svých posledních experimentů dojde k ovlivnění gama bomby, když je v okruhu výbuchu, a potom se síla, která uvnitř spí, uvolní bez kontroly. Takto se rodí jeden z nejoblíbenějších Marvel superhrdinů této chvíle. Proto jsme vytvořili tuto kategorii, abychom uspokojili velkou legii fanoušků, které má zelené Marvelské monstrum, a nabízí vám hry, které nás nejvíce žádají, jako jsou střety se spoluhráči jako Wolverine nebo Superman. Musíte být opatrní, abyste si nenechali ujít nejnovější Hulk na našem webu!
Go to TOP