Hulk hry
🔥🔥🔥 Ostatní hry Masový muž - HulkMstitelé: Hydra DashMstitelé: Hydra Dash Neuvěřitelné přežití HulkůNeuvěřitelné přežití Hulků Mstitelé: TaktikaMstitelé: Taktika Mstitelé: Který superhrdina bys byl?Mstitelé: Který superhrdina bys byl? Spider-Man: Real SoocerSpider-Man: Real Soocer Monstra bojují ve 3DMonstra bojují ve 3D Super hrdinové v basketbaluSuper hrdinové v basketbalu

Masový muž - Hulk

🔥 Zničte všechno ve vaší cestě s Hulkem 🔥

Výbuch auta a budovy s Incredible Hulk pomocí jeho ničivé nepřirozené síly, se kterou jsme způsobí zmatek ve městě a uprchnout z policie, aby se zabránilo zajetí.

Vědec Roberta Bruce Banner přijal mutované geny svého otce, aniž by to věděl, s Hulkovou silou uvnitř. Všechno se změní, když v jednom ze svých posledních experimentů dojde k ovlivnění gama bomby, když je v okruhu výbuchu, a potom se síla, která uvnitř spí, uvolní bez kontroly. Takto se rodí jeden z nejoblíbenějších Marvel superhrdinů této chvíle. Proto jsme vytvořili tuto kategorii, abychom uspokojili velkou legii fanoušků, které má zelené Marvelské monstrum, a nabízí vám hry, které nás nejvíce žádají, jako jsou střety se spoluhráči jako Wolverine nebo Superman. Musíte být opatrní, abyste si nenechali ujít nejnovější Hulk na našem webu!