Neuvěřitelné Hulk: Zachránit městoMstitelé: Hydra DashMstitelé: TaktikaMstitelé: Který superhrdina bys byl?Super hrdinové v basketbaluNeuvěřitelný HulkHulk ATV 3Hulk Central SmashdownHromotluk atvHulk AvengerHulk: TransformaceHromotluk jumpingHromotluk TITÁNŮ kariéruVrak kamionuHulk: Skryté objektyIron Man vs HulkNové superhrdinovéHulk zahajuje wars tankyMstitelé: Chaos ve světěHulk a WolverineHulk: PolibkyHulk pomstaHulk mocHromotlukSvětový pohár pro superhrdinyHromotluk uniknoutLego HulkHulk vs ThorHromotluk gladiátorNová brnění Iron ManMarvel bojeThe Avengers: Super DestructionCrazy Zombie 9: The Last HeroesSuper hrdina družstvo, obranné věžeCrazy Zombie 7Marvel: AvengersHulk kousky

Hulk hry

Zničte všechno ve vaší cestě s Hulkem

Vědec Bruce Banner Rober obdržel mutované geny svého otce nevědomě, přičemž uvnitř pevnosti Hulk latentně. Vše se změní, když je jeden z jejich nejnovějších poznatků gama čerpadlo ovlivněn, pokud v poloměrem výbuchu, pak síla byla spící uvnitř vypukne nekontrolovatelně.

Na začátku, když nikdo nemůže ovládat tento šelmy a Dr. Banner musí uprchnout, aby se pokusili ovládnout také chránit ty, kteří sledují to zlomí. Když se to stane, že se stane jedním z nejsilnějších bytostí na světě a neprůstřelné, stejně se nic natáčí přes jeho zelenou kůží.

Ale když Země je v nebezpečí Shield využívá toto monstrum vypořádat se s mimozemšťany. a zachránit planetu. Pomoci lékař v jeho poslání jako mstitel a strašných nepřátel bojují za světový mír, můžete dokonce bojovat některý z mstitelů ukázat, kdo je nejsilnější ze všech.

Začne zpracovávat velký superhrdina jako Hulk, který hrál v mnoha filmech a hrách. Zde jsou souboje superhrdiny v akčních her, hlavolamů a další. Příklady bojují Wolverine Hulk vs nebo Wolverine Hulk vs Superman a mnoho dalších. Můžete se také těšit několik her pro děti v hlavní roli Hulk. Všechny hry tohoto zeleného obra byly shromážděny v této kategorii bude nadále aktualizován s nejnovější Hulk, stejně jako jeho nová červená verze. Budete muset dávat pozor, aby ujít nejnovější Hulka na našich webových stránkách!

İnanılmaz doğal olmayan gücünü kullanarak Incredible Hulk ile büst arabalar ve binalar

Go to TOP