Hry, hry zdarma a online hry


Zombie Killers

Zombie Killers

Zombie KillersSouvisející a doporučené hry

Plants vs Zombies Original Rostliny vs Zombies pro malování on-line Zombie válka Psaní Zombie: Prax s klávesnicí Zombie hrdinové: Výbuchy Zombie tanečnice Zombie mezi námi Zombie Minecraft Minecraft Survival Extreme Přežití 456, ale je to Impostor Přežít v lese Fortnite Zombies Online Zelený muž rozbije Mezi námi zombie: Příběhový režim Zombie Tsunami online Imposter VS Zombies Plants vs Zombies: TD Zničení kamionu derby: Nickelodeon Brutal Wanderer: Survival otevřený svět Minecraft Adventure Running Halloween Island: Super Mario World Super Plants vs Zombies 2 Střelba z luku na Minecraft Creeper Mario & Sonic Zombie Killer
Halloween hryDoom hryVýstřely hryMinecraft hryFnf hryHrůza a strach hryYandere simulator hrySpiderman hryFortnite hryAkce hry
Zombie Killers
Zombie Killers
Zombie Killers
Zombie Killers

🌟 Hodnotit hru
4.6 /5 z 27 hlasů
Hry s zombie zdarma

Zombie Killers

Je to bezplatná online hra Živí mrtví


Nastal čas, aby se odstranila hrozba zombie, která pustoší město, ve kterém žijeme, a my se o problém postaráme. Budeme muset kontrolovat tyto členy armády a zachraňovat naše soudruhy, když skončíme se zombiemi, které nás napadnou. Čím více lidí se můžete připojit ke svému týmu, tím snáze bude přežít.

V každé z úrovní budete muset splnit cíl, který vám na začátku ukáže, a to může být zachránit určitý počet společníků nebo odstranit množství zombie. Dokončete své poslání a překonejte všechny úrovně Zombie Killers.

Hrajte Zombie Killers zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Živí mrtví, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2022-09-22T14:03:38+00:00


Ovládací prvky hrát