Hry, hry zdarma a online hry


Střílet mutantní rostliny

Střílet mutantní rostliny

Střílet mutantní rostlinySouvisející a doporučené hry

Baldi´s Basics Slendytubbies beta 2 Five Nights at Freddy' s 3 Dítě ve žlutém Zlý učitel Baldi Hra Huggy Wuggy Pět nocí na Freddy´s On Line Yandere zabíjení senpai Poppy hraní Baldiho Parkour Pět nocí ve Freddy' s 2 Babička: Hrůza FNF vs Rainbow Friends Friday Night Funkin vs Huggy Wuggy Pět nocí u Freddyho v Kogamě PIGGY: Útěk z prasete Five Nights at Freddy´s paint Hra Squid Challenge Hra olihně Zelené světlo Červené světlo Five Nights at Freddy' s 4 Bendy zbarvení Poppy Playtime Chase Pět nocí s Freddym Útěk s Freddy z FNAF
Fnf hryHalloween hryCuphead hryFnaf - freddy hryUniknout hryPac muž hryKlasický hryArkádský hrySkryté objekty hryTetris hry
Střílet mutantní rostliny
Střílet mutantní rostliny
Střílet mutantní rostliny

🌟 Hodnotit hru
5 /5 z 7 hlasů
Hry s hrůza a strach zdarma

Střílet mutantní rostliny

Je to bezplatná online hra Hrůza, strach a panika


Budeme cestovat na starý západ a budeme muset čelit některým neobvyklým nepřátelům, protože některé rostliny a zvířata prošly mutací, která vás na ně zaútočí bez slitování. Použijte své zbraně, abyste je zabili dříve, než bude příliš pozdě a mohou zcela oslabit vaše zdraví.

Musíte použít myš PC nebo dotykovou obrazovku vašeho mobilního zařízení, abyste ukázali a vystřelili mutanty, aby je zabili dříve, než na vás mohou zaútočit. Ve spodní části najdete munici, o které musíte být velmi dobře vědomi, pokud jde o dobíjení a vaše zdraví. Ukažte svůj cíl při natáčení těchto mutantních rostlin, které vás chtějí zabít.

Hrajte Střílet mutantní rostliny zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Hrůza, strach a panika, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-03-16T14:00:01+00:00


Ovládací prvky hrát