Stacky zoo

Stacky zoo

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Stacky zoo
Stacky zooStacky zooStacky zooStacky zoo

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Přijďte si hrát se všemi zvířaty z džungle v zoo Stacky Zoo, ve které se budeme muset pokusit s těmito zvířaty vytvořit nejvyšší věž. Musíme zvířata úhledně umístit na plošinu a zvednout naši věž tak vysoko, jak jen můžeme.
Budeme muset prokázat skvělou schopnost naskládat všechna zvířata v zoo, aniž by nějaké z nich padalo. Pokud k tomu dojde, ztratíme pokrok a budeme muset začít novou hru, ve které se pokusíme překonat náš předchozí rekord. Vystoupejte na oblohu s touto věží zvířat, kterou budeme muset vytvořit ve hře Stacky Zoo.
Užijte si hru Stacky zoo, je to zdarma, je to jedna z našich zvěř her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry zvěř

Žraločí útokVeverka rodinaBalónová soutěžKompletní zvířeNakrmte myšNeon Snake.ioMedvědi milujíSmeč mravenciZapamatujte si džungliSafari: Nakrmte zvířataZvířecí kvízBavte se s medvědyTlustý křečekPřipojte zvířata: Onet KyodaiPostarej se o naši krásnou veverkuŠťastné prasátkoPostarej se o našeho krásného králíkaLegrační zvířecí zubařeDojte krávuDolphin Show 2Monetizované praseFish3D.ioZemě lišky 2Zachraňte velrybuŠéfkuchař ropucha: Kulinářská cestaBavte se foukání bublin pod mořemNekonečný žába skokMonkey KickOink běhUložte 3 pandyRabid RabbitPřesuňte ptákyVeverka ve sněhuPostarej se o krásnou panduLittle Mermaid Pet StorePrincezna Elsa a její drakVyčistěte dům drakaDemolice praseStrange SnakeBavte se jíst ryby v moři
Go to TOP