Hry, hry zdarma a online hry


Monkey Kick

Monkey Kick

Monkey KickSouvisející a doporučené hry

Cat Simulator Craft 3D Virtuální péče o domácí mazlíčky Dog Racing Simulator Angela jde do supermarketu Cute Kitty Dostihy: Sázení Přijmi mě Tlapková hlídka: Chyťte toho robota Paw Patrol: Sea Patrol Hra Paw Patrol: Mission Paw Paw Patrol: Tracker' s Jungle Rescue 2 Paw Patrol: Snow Day Paw Patrol: Fire Pup Team Angela Kitten - Manikúra Móda Paw Patrol: Obličej Pawfect PAW Patrol puzzle html5 Pj Masks: Howling Attack Paw Patrol: Hra s mořskou hlídkou Mluvící Ben: Pet Time Pou On Line Angela a Tom: Spokojeni s jejich dvojčaty Catac.io Paw Patrol: Pop and Spell Nejkrásnější mazlící mazlíčci
Kočky hryPaw patrol hryTalking tom hryNickelodeon hryTěhotná hryŠaty hryDívky hryLol surprise hryManikúry hryCuphead hry
Monkey Kick
Monkey Kick
Monkey Kick
Monkey Kick

🌟 Hodnotit hru
2.7 /5 z 11 hlasů
Hry s zvířata zdarma

Monkey Kick

Je to bezplatná online hra Zvířata


Monkey Kick je zábavná hra, ve které budeme muset opici pomoci hodit jeho kamarádovi kuře tak daleko, jak je to možné, aby získali banány. Abychom mohli zahájit let, budeme muset nakopat kuře a můžeme jej ovládat tak, aby se dostal co nejdál.

Stisknutím na obrazovce snížíte kuře a využijete kopce, abyste získali impuls, s nímž budete létat znovu. Musíte se činit dobře a včas, abyste nezhroutili a prohráli hru. Pomocí banánů získaných v obchodě získáte vylepšení, která vás povedou k dosažení lepšího skóre v Monkey Kick.

Hrajte Monkey Kick zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Zvířata, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2022-09-22T12:47:00+00:00


Ovládací prvky hrát