Hry, hry zdarma a online hry


3D mini tenis

3D mini tenis

3D mini tenisSouvisející a doporučené hry

Ping Pong Tennis Pro 3D Juan Martin Potro: Tenisový Tennis Clash Real Tenis Tropický tenis Mario a Sonic na olympiádě FIFA 2000 PlayStation FIFA 2003 PlayStation Mario Tennis: Nintendo 64 Sonic us olympijské hry Rocket League – BumpyBall.io Nickelodeon Stars Basketbal Pro Evolution Soccer 2 Mistrovství světa ve fotbale FIFA Cartoon Network: Turnaj stolního tenisu Mistrovství světa ve fotbale 2020 Kopanito All-Stars Football Toon Cup 2021: Cartoon Network Nick Jr: Super Snuggly Sport Spectacular Game Liga mistrů fotbalu Trest fotbalové stávky Gumball: Diskový duel 2020 Toon Cup
Sportovní hryBasketball hryFifa hryFotbal hryPenalty hryCartoon network hryFortnite hryRoblox hryMortal kombat hry2 hráči hry
3D mini tenis
3D mini tenis
3D mini tenis
3D mini tenis

🌟 Hodnotit hru
5 /5 z 3 hlasů
Hry s tenis zdarma

3D mini tenis

Je to bezplatná online hra Tenis


Vezměte svou raketu a postavte se svým protivníkům v tomto fantastickém mini tenisovém 3D šampionátu. Budete muset porazit své soupeře v rychlé tříbodové hře. Hráč, kterému se dříve podařilo získat tři body, bude vyhlášen vítězem a bude pokračovat v postupu v soutěži.

Musíte použít dotykovou obrazovku vašeho mobilního zařízení nebo myš vašeho PC, abyste trefili míč, který na vás váš soupeř hodí, aby mu zabránil získat bod za jeho značku. Pokuste se oklamat soupeře a hodit míč na stranu nejvíce objeveného pole, které zbývá. Porazte všechny soupeře a vyhrajte vítězství v Mini Tennis 3D.

Hrajte 3D mini tenis zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Tenis, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2023-05-30T12:52:15+00:00


Ovládací prvky hrát