Hry, hry zdarma a online hry


Lovec slizů

Lovec slizů

Lovec slizůSouvisející a doporučené hry

Baldi´s Basics Slendytubbies beta 2 Five Nights at Freddy' s 3 Dítě ve žlutém Zlý učitel Baldi Hra Huggy Wuggy Pět nocí na Freddy´s On Line Yandere zabíjení senpai Poppy hraní Baldiho Parkour Pět nocí ve Freddy' s 2 Babička: Hrůza FNF vs Rainbow Friends Friday Night Funkin vs Huggy Wuggy Pět nocí u Freddyho v Kogamě PIGGY: Útěk z prasete Five Nights at Freddy´s paint Hra Squid Challenge Hra olihně Zelené světlo Červené světlo Five Nights at Freddy' s 4 Bendy zbarvení Poppy Playtime Chase Pět nocí s Freddym Útěk s Freddy z FNAF
Fnf hryHalloween hryCuphead hryFnaf - freddy hryUniknout hryPac muž hryKlasický hryArkádský hrySkryté objekty hryTetris hry
Lovec slizů
Lovec slizů
Lovec slizů
Lovec slizů

🌟 Hodnotit hru
4.3 /5 z 15 hlasů
Hry s hrůza a strach zdarma

Lovec slizů

Je to bezplatná online hra Hrůza, strach a panika


Slime Hunter je zábavná hra, ve které budeme muset bojovat proti těmto hrozným tvorům, kteří chtějí náš život ukončit. Budeme muset řídit naši postavu, abychom se vyhnuli kulkám soupeřů a přežili vlnu slizových monster.

Budete střílet automaticky a budete k nim muset přistupovat pouze tak, abyste nezklamali kulky. Shromažďujte vylepšení, která se objeví na obrazovce, a získejte další pomoc při plnění vaší mise. Každá kulka, která zasáhne vaši postavu, odečte jeden z jejich životů a pokud vám dojde některý z vás, ztratíte toto přežití Slime Huntera.

Hrajte Lovec slizů zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Hrůza, strach a panika, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-09-24T10:52:03+00:00


Ovládací prvky hrát