Lepkavý blok

Lepkavý blok

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Lepkavý blok
Lepkavý blokLepkavý blokLepkavý blokLepkavý blok

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Sticky Block je zábavná dovednostní hra, ve které budeme muset přepravit tolik bloků, kolik je potřeba na každé úrovni, abychom ji úspěšně překonali. Začnete jedním blokem, který zasáhne každého, koho hrajete. Musíte být opatrní s černými postavami, které zničí vše, co jim stojí v cestě.
Na konci úrovně budete muset skončit s počtem bloků rovných nebo větším než blok požadovaný ve fázi k jeho uzavření. Pokud se vám nepodařilo, můžete úroveň restartovat a vyzkoušet novou techniku pro úspěšné dokončení hry Sticky Block.
Užijte si hru Lepkavý blok, je to zdarma, je to jedna z našich .io her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry .io

Vyčistit IOMini obři IOIO tornádoSnake Bus IOSmismi OnlinePapers.io ManiaDeeep. IoCrazy Rush IOParty Toons IONový Aquapark.ioDragon IONitroClash IOSběratel odpadu IOBig Fox Warz IOBladezův prostorWorms.ioPikan. Io herní trojúhelníkuSea Dragons IOSushi Party IOAgario Battle RoyaleGangsterz IONakresleteHole.ioTraffic.ioBláznivý had ioSnow Heroes.ioPanda AdventuresPrincezny: Výlet do USAYumi. IoCurver Fever ProCaptureflag.ioEmoji hadyBom Bom IOGravitygame. IoGota. IoSnowfight. IoBlack Hole.ioJelly Shift OnlineOnline keramikaSuper Stacker 3
Go to TOP