Hello Neighbor in the Roblox

Hello Neighbor in the Roblox

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Hello Neighbor in the Roblox
Hello Neighbor in the Roblox

🌟 Rating
4 / 5 of 1109 votes

Hello Neighbor je hra, která triumfovala a postrádá její verzi v Robloxu, která je ve vysoké poptávce a je nyní realitou. Zde nemáme Roblox, ale Kogama, který je velmi podobný tomuto. Vaším posláním v této hře bude zhroucení v domě souseda a nalezení všech hvězd, které jsou rozptýleny po celé mapě. Chcete-li tak učinit, začnete s jetpackem, který vám pomůže dosáhnout nejvyšších míst v domě. Můžete také jezdit na dronu, který vám umožní prozkoumat nejvzdálenější oblasti vašeho souseda, jako je vnitřní část zástrček.
Prozkoumejte dům v hledání všech hvězd a nenechte souseda zachytit vás, nebo se ztratíte. Můžete také opustit dům a rozhlédnout se, ve kterém budete i nadále hledat hvězdy. Použijte různé vozy, abyste jeli co nejrychleji a najděte konec této mise.
Zatímco to uděláte, uvidíte, jak jiní hráči vstoupí do místnosti, aby vykonávali stejnou misi jako vy, ale neměli byste se bát, protože nejsou nepřáteli a můžete dokonce spolupracovat, abyste našli hvězdy a vyřešili tento styl Hello Neighbour Roblox v Kogamě.
Užijte si hru Hello Neighbor in the Roblox, je to zdarma, je to jedna z našich Roblox her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Roblox

Bob zloděj 3Ukradněte Kogama BankMinecraft KogamaGuts a Glory: PuzzleZeměpis kvízHello Neighbor: PuzzleHello Neighbor TrivialBob lupič 4: Sezóna 2Bob the Robber 4Bendy v MahjonguRozzlobení sousedéVyčistěte město ČernobylKrvaví sousedéCrazy Sniper ShooterCubeCraft KogamaMinecraft Kogama 2Captureflag.ioHarry Potter KogamaMetro Surfers: Bike BlastLamar Davis kradení aut v GTA 5Krádež auta Grand Theft Auto stylVrah zlodějůGrand Theft Auto 5Zloděj nebo Santa Claus?Zloději do FugyUkrást banky: SimulátorMafieZloděj FPS požární maršálPřežít policejní pronásledováníKrátký životNěmecká módaHarley Quinn Stole VánoceJste zábavný učitelMódní dráha v PařížiMotocykl policie honí GTA stylJaponská módaZloděj vs policajtiSanta nebo zloděj?Princezny navštěvují IndiiPrincezny navštěvují Afriku
Go to TOP