Hry, hry zdarma a online hry


Halloween Island Run

Halloween Island Run

Halloween Island RunSouvisející a doporučené hry

Subway Surfer: World Tour Zurich Subway Surfers Subway Surfers: Havana 2021 Subway Runner Chrámový běžec Super Sonic a Hyper Sonic v Sonic 1 White Sonic v Sonic Knuckles Mario Bros Power Journey (Demo) od BlueSkye209 Režim Super Mario World God Super Mario Odyssey 64 Sonic Generations 2 Mario Bros: Tvůrce Crash Bandicoot 3 Warped Mario Kart 64 Potomci na ostrově ztracené existence Nový Sonic Advance Crash Bandicoot Kart Racing Sonic 3 Episode Shadow Amy Rose v Sonic the Hedgehog Surfaři metra: New Orleans Sonic The Hedgehog Triple Trouble USA Evropa Mario Bross: Co Op Quest 2 Player Super Sonic Bros Subway Surfers St. Petersburg
Kariéra hryMario kart hryPark hryMario bros hrySonic hrySonic tails hrySonic.exe hrySega hrySpiderman hryKlasický hry
Halloween Island Run
Halloween Island Run
Halloween Island Run
Halloween Island Run

🌟 Hodnotit hru
4.4 /5 z 86 hlasů
Hry s surfaři v metru zdarma

Halloween Island Run

Je to bezplatná online hra Surfaři


Vítejte v novém vydání hry Island Run, tentokrát věnované Halloweenu. Musíme pomoci našemu protagonistovi, který je nebojácným průzkumníkem, kterého zajali kmeny kanibalské džungle. Musíme pomoci naší postavě uprchnout a vyhnout se večeři těchto kanibalů.

Běh s postavou v této hře v nejčistším stylu Subway Surfer, pohybující se doleva nebo doprava, posuvné nebo skákání se vyhnout všem překážkám, které vám brání. Klouzejte po zemi a zabíjejte nepřátele a dostaňte se co nejdál v tomto Halloweenském dobrodružství na Island Run.

Hrajte Halloween Island Run zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Surfaři, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-10-07T12:44:05+00:00


Ovládací prvky hrát