Auto VS Zombies

Auto VS Zombies

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Auto VS Zombies
Auto VS ZombiesAuto VS ZombiesAuto VS ZombiesAuto VS Zombies

🌟 Rating
5 / 5 of 1 votes

Utekněte z tohoto velkého bombardování zombie, kteří ve městě Cars VS Zombies úplně ničí město. Budete muset prchnout pomocí svého auta, ale cesta je úplně plná překážek, které vám brání v jízdě v plné rychlosti. Musíte být velmi opatrní a jít pomocí samopalů, které jsou umístěny po stranách vašeho auta, abyste zničili zombie.
Kromě toho můžete běžet přes ně, jak se jich zbavit a pokračovat v dobrodružství. Buďte velmi opatrní, abyste se srazili s překážkami, jinak by vaše vozidlo explodovalo vzduchem. Přežít tak dlouho, jak je to možné, a dosáhnout co nejlepšího skóre v autě VS Zombies.
Užijte si hru Auto VS Zombies, je to zdarma, je to jedna z našich zabít zombie her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry zabít zombie

Zombies kronikyZombie ChallengeZombies With Gun IOŘiďte své auto: unášené zombieSWAT: Zabíjení zombieZombie kočkyMumie bundaZombie RebornLone Pisto: Zombie v ulicíchPozor, zombie žije!Zombie InvasionKouzelník zabíjí zombieStatečný přítelNightwalkers IOZabít režim zombie přežitíBojovník proti ZombieCreepy Death AlleyZastřelte mimozemské zombieStřelba: Zombie ShooterZombie Rising: Dead FrontierZabíjení zombie v nemocniciKrvavý zombie útokZombie Call 2Řízení Tuk Tuk: Běh přes zombieZombie WalkerZombie Call 3Útok zombieVolání zombie LegračníZombie RoadAssassin Shooting: Zombie 3DZombies nemůže skákatZombie Survival CowboyPřekročte silnici bez smrtiUndead DriveCrossy Road ZombiesGarážní apokalypsaZábava Omezená zónaTrysková palbaCrazy WalkAuta on-line bitvy multiplayer
Go to TOP