Hry, hry zdarma a online hry


Zdarma Dobrodružství hry

Donkey Kong Country Doktor Octopus Darkling Nové Asterixovo dobrodružství Spyro 3: Rok draka Spyro 2 Ripto' s Rage Runaway 3: A Twist of Fate Minimal Dungeon RPG Genokidů Sonic Advance Super Mario World Advance 2 Sonic v chaotixu Crash Bandicoot 2: Cortex se vrací zpět
Spiderman hryNintendo hryKlasický hryMario bros hrySurfaři v metru hryMario Kart hryLuigi hryYoshi hryThe Sims hryPlatformy hryCrash bandicoot hryCartoon Network hry

Největší sbírka bezplatných WWW.FANHRY.CZ online

Minecraft styl mineblock Minecraft World 3D Super Luigi Land Zmrazené dobrodružství Vítejte v blázinci Edice Sonic Adventure 2 Undertale Pokémon Crystal Pokémon: Ash Gray Super Paw Patrol: Adventure Runner Fireboy and Watergirl - temný les bludišť Peppa Pig - The Game Tarzan z džungle Zmrazené Double Trouble Spyro Drak Emoji Maker: Osobní emoce Crash Bandicoot Fusion Pokémon: Dynamons 2 Dexomon Fireboy and Watergirl: Forest Adventure Lara Croft Tomb Raider Den nebezpečí!: Henry Danger Rayman 2: Velký útěk Dobrodružství Blaze a Monster Machine Super Mario Adventure 2D Super Mario Minecraft Super svět dobrodružství 3D Naruto Adventures Sonic: Wings Rush Vklad hotovosti v bankomatu Mistr Minecraftu Přežít v lese Bendy a inkoustový stroj: Tetris Cuphead Adventure Minecraft Adventure Helicopter Mario Bros v Assassin's Creed Loud House Adventure Magi Doki Bomberman HTML5 Love Land 43: Parkour Minecraft běží Jeďte do kopce Kiko Adventure Brutal Wanderer: Survival otevřený svět Minecraft Run 3D Minecraft Adventure Running Masha a medvěd: Cook pro zvířata Extrémní závodní jeep 4x4

Dobrodružství hry online

Žijte s námi ty nejlepší dobrodružství 🔥

Dobrodružství, odkazuje na oblíbené vyhledávání na našem webu s přibližně 345 souvisejícími hrami, které lze zobrazit
Všechny jsou to hry související mimo jiné s hrami dobrodruzstvi, graficke dobrodruzstvi, dejiny .

Připojte se k výzvě těchto online dobrodružných her


Jedním z nejstarších žánrů ve světě videoher a miniher jsou adventury, které se vyznačují tím, že musí provádět průzkum území, zkoumat, řešit hádanku a komunikovat se zbytkem herních postav. Viděli jsme, jak byly dobrodružné videohry zasazeny do příběhů, které známe ze světa literatury nebo z filmů na velkém plátně. Dobrodružné hry zase mohou zahrnovat širokou škálu literárních žánrů, jako je sci-fi, horor, mysteriózní, fantasy nebo dokonce komedie.
Mezi nejslavnější adventury všech dob bezesporu najdeme mimo jiné The Legend of Zelda nebo King's Quest, ale pokud se podíváme na ty nejnovější, můžeme zmínit některé jako ságu Uncharted nebo Assasin's Creed.
Doba rozkvětu dobrodružných videoher byla bezesporu 80. a počátek 90. let, ale jde o žánr, který se v průběhu času dokázal dokonale udržet díky skvělým dobrodružstvím, která poznamenala generace. Jak jsme vám řekli, v adventurách je spousta rozmanitosti a v příštím bodě je uvidíme lépe.

Poznejte typy dobrodružných videoher, které existují


Pokud vycházíme z různých kritérií, můžeme rozlišit několik typů adventur. Ty se liší svým tématem, prostředím, příběhem a rozhraním, ale nelze provést jednoznačnou klasifikaci, protože stejná hra může patřit k různým typům, od kterých se budeme rozlišovat.
První z nich jsou textové nebo konverzační dobrodružné hry, které využívaly analyzátor syntaxe slovesa a podstatných jmen k interakci s uživatelem. Druhou typologii najdeme v grafických adventurách, které představila společnost On-Line Systems, nejznámější je King's Quest. Mnoho her vyšlo s tímto předpokladem, že jde o grafické dobrodružství, a ke konverzačním hrám byla přidána grafika, která by v tomto typu her udělala skok.
Hry na hraní rolí jsou také často považovány za dobrodružné hry, ačkoli existují rozdíly. Když se mluví o hře založené na řešení problémů, jsou považovány za dobrodružství, zatímco pokud se hodně zaměřují na boj a statistiky, jsou považovány za RPG.
Nakonec se také podíváme na adventury typu puzzle nebo interaktivní adventury mezi těmito typy adventur, které budeme rozlišovat.

S našimi více než 300 online dobrodružnými hrami zábava nekončí


A pokud chcete vidět, co vám můžeme nabídnout v oblasti online adventur, které zaplňují internet, nemůžete minout tuto novou sekci našeho webu. V této kategorii adventur jsme sestavili více než 300 her, mezi nimiž najdete nová miniherní dobrodružství a další, které jsou založeny na nadčasové klasice.
Na adventurách je nejlepší to, že jsou tematicky tak rozmanité, že vždy najdete příběh, ve kterém se stanete hlavním hrdinou. Vydejte se na cestu, splňte své cíle, postavte se svým nepřátelům a najděte řešení pro adventury, které nabízíme na našich webových stránkách.


Jaké jsou nejoblíbenější kategorie Dobrodružství ?

Jaké jsou nejnovější Dobrodružství hry online ?