Safari: Nakrmte zvířataBirdy DropPři pohledu na jednorožceLegenda Super MonkeySkočte s JustinemRunner Fruit JumpingKoala SlingVodní plesPet ModStacky zooZvířecí kvízSmeč mravenciBavte se s medvědyŽraločí útokMy Dolphin Show 6Připojte zvířata: Onet KyodaiZapamatujte si džungliTlustý křečekVeverka rodinaPostarej se o roztomilý slonŠťastné prasátkoPostarej se o krásnou panduPostarej se o naši krásnou veverkuPostarej se o našeho krásného králíkaNova Snake.ioKompletní zvířeLegrační zvířecí zubařeDolphin Show 2Little Mermaid Pet StoreDojte krávuPrincezna Elsa a její drakSimulátor dopravy v zooNakrmte myšNeon Snake.ioLegrační virtuální zooFish3D.ioMonetizované praseZemě lišky 2Zachraňte velrybuŠéfkuchař ropucha: Kulinářská cestaCuby Creatures onlineBěh s veverkouNemocniční KočkyZvíře zbarveníPamplona rozbít!Koupat malé štěněBull RacingCelebrity PetsCute KittyFurby: Fandejuegos hádankyCat Simulator Craft 3DZootopia DashPotraviny pro gorilyDostihyMilostný příběh kočekJessieho mazlíčekChyť Apple 2Doodle FarmaVeterináři: Nemocnice pro kočkyželva přes silniciStřílet mutantní rostlinyPiggy NightTučňák v nebezpečíMy Talking Tom a Angela: HádankyVytvořte si DinosáuriosZvířata na záchranu zvířatPonys: Salon krásyLittle Farm ClickerNejznámější Internet kočkaOmalovánky Zvířata od ValentineCyber Champions ArenaKoupat kočkyPéče o divoká zvířataUniknout jatkaFarming SimulatorClarence a jeho přátelé chytit ještěrkyGalinha Pintadinha: PexesoObří křečekBarevný zápisník: MandalaPřizpůsobte si akvárium


Ostatní hry zvěř

Legrační závodní býkBudu létatJumper DogLegrační boxPoslední maratonVytvoření domácí zvířata a Mojidomácí zvířataDinosaurský životDopravní dinosauřiKapka kapkyZahájení zuřivých kočekZoo FeederKoupání a péče o poníkyJsme BearDostih: Najděte DerbyPenguin.ioRabbit Zombie DefenseMysterious Island: Vyhnuli obří včelaCihla, runy a robot


Zvěř hry

Pro milovníky zvířecího světa

Zvířata jsou důležitou součástí světové populace a je třeba vzít v úvahu. Mnozí z nich jsou ve volné přírodě, mohou o sebe postarat a nepotřebují pomoc člověka. Jiní, jako jsou domácí nebo farmy, pokud budete potřebovat péči o osoby a na našich webových stránkách, že bude vás.

Zjistili jsme, někteří velký jako sloni nebo velryby, zatímco jiní jsou opravdu malé, jako kolibřík. Každá z těchto bytostí byly geneticky postupně zlepšila v průběhu staletí a tisíciletí, aby se stal druhů, které jsou dnes, tyto změny jim umožnily přežít rozvíjení dovedností, které jim nabízejí výhodu v prostředí.

Některé z nich vyvinula drápy a jedu Stingers zaútočit na svou kořist, zatímco jiní mají vyvinuté systémy utajování splynout s prostředím a že dravci nemůže je najít. Každé zvíře je unikátní a i když jsou některé podobnosti mají své vlastní vlastnosti, které je odlišují od ostatních, takže všechna zvířata, vědí, že je úspěch proto, že i dnes nové druhy jsou objeveny.

Péče a léčit zvířata, bude jedním z nejčastějších aktivit v našich hrách, ve které musíte dostat do kůže pečovatele zoo, veterinární, atd. V mnoha muset zvládnout sami zvířat v mnoha dobrodružstvích po boku budete muset úspěšně dokončit. Vyzkoušejte naše hry a volné zvířata na počítači a chytit kontrolu nad těmito roztomilé stvoření!

Vychutnejte si celý živočišný svět a hrajte s virtuálními mazlíčky, štěňaty a štěňaty

Go to TOP