Popelka: Těhotná dvojčata

Popelka: Těhotná dvojčata

  • podíl
  • Reload
  • Gameplay


📝 O této hře


Popelka: Těhotná dvojčata
Popelka: Těhotná dvojčataPopelka: Těhotná dvojčataPopelka: Těhotná dvojčataPopelka: Těhotná dvojčata

🌟 Rating
3.8 / 5 of 47 votes

Princezna Disney Popelka je těhotná s dvojčaty a den přišel, když půjde do práce. První věc, kterou uděláme, je zavolat sanitku a připravit věci na tento velký okamžik. Zatímco čekáme na sanitku, budeme muset udržet Cinderellu pohodlnou a uvolněnou pro to, co jí dáme vodu a dostaneme Princeovu náklonnost.
Když dorazí sanitka, půjdeme do nemocnice a budeme se muset starat o první péči o děti a matku. Pomozte Popelce v těchto prvních okamžicích se svými dětmi po těhotenství s dvojčaty.
Užijte si hru Popelka: Těhotná dvojčata, je to zdarma, je to jedna z našich Popelka her, kterou jsme si vybrali.

🎮 Ovládací prvky pro přehráváníPřidat hru

Ostatní hry Popelka

Disney Princesses: Vzpomínky na VánoceDisney Princezny: Navštivte dětského lékařeFunny princezny: Fandejuegos puzzleDisney Princesses: Módní přehlídkaPrincezny: Nejlepší těhotní přáteléŠaty a tvoří Popelku pro tanecPopelka MódaAnna je prádelnaSpící krása těhotnáPrincezna Baby sprchaDisney Princesses: Královna GlitteruTěhotné princezny hrají golfBonnie: Péče v těhotenstvíOblečte těhotné princeznyPopelka: Volný pádZdobit Disney princezny jako Sailor MoonTěhotná s lupRoyalty: Princezna: TěhotnáBeruška: Vyzdobte dětský pokojBeruška: Těhotné v lázníchBella: Párty pro nevěstuPrincezny: Návrat do 70. letPřipravte Elsinu svatbuFunky Squad PrinceznyPrincezny budoucnostiDružičky na Elsově svatběMoana: Při pohledu na oceánMoana: Instagram princeznaMoana: Dress ChallengePrincezny: Módní korzetNavrhněte plášť princeznyElsa a Ariel: Den mrtvýchPrincezny: Svatební sprchaPrincezny: Tématické promoční tanecPrincezny: Soutěž krásyProměňte princezny v hrdinyPrincezny: Oslavte pádAriel a Moana: Haute CouturePrincezny: Výlet do USAElsa a Rapunzel: Svatební rivality
Go to TOP