Street Fighter MadnessStreet Fighter III nové generaceStickman Street FighterStickman Street FightingSuper Street Fighter 2 FlashStreet Fighter 3Street Fighter 2Bash Street FighterStreet Fighter: RevengeStreet Fighter 4


Ostatní hry Street Fighter

Boj: Thai Fu 2Boxer: Super pěstPower Ranger vs Ninja želvyGoku vs SuperhrdinovéFIFA Street 17Minecraft StreetDragon Ball FighterUlice City Gang Street FightingBrawls. Io - Street BojeFIFA Street: Multiplayerová ligaBatman: Street ForceJet Fighter Unity 3DReal Street RaceSuper hard Boss FighterStreet SkateboardKOF wingPouliční bojStreet Fighter vs Mortal Kombat: Video

Street Fighter hry

Bojujte s postavy Street Fighter

Není pochyb o tom konečný bojová hra Street Fighter, může se dostat do kůže mistr boje a bojových umění boje v pouličních bojích jeden na jednoho. Soupeři zřejmě také učitelé, takže boje bude opravdu těžké, něco, co bude poskytovat řadu silných úderů.

To byl první bojová hra komba integrovat ty jsou tvořeny řadou po sobě jdoucích hitů a také s tiskem dvě tlačítka současně, nebo sekvence tlačítek k dosažení speciální kombinaci. Tyto rány mají zřejmě kvůli navíc zvláštní a působivé animace, zničující škody na soupeře v závislosti na složitosti combo.

Pokud se vám líbí pouliční boje a jsou ochotni stát se mistrem mistrů, musíte bojovat proti každému, kdo tě napadá na ulicích. Pokud je všechny můžete porazit nakonec objevit silnější rivaly, kteří cestují po světě, aby otestovat své dovednosti s vašimi.

Hrajte s postavami Street Fighter v epických zápasech, které bojují proti M. Bisonovi

Go to TOP