SpongeBob vaří pizzuSoutěž o pizzuPřipravte pizzu margaritaGrilovaná pizzaPizza Chain: Alan \ 'sPizza ManiaDomácí pizzaBavte se v této pizzeriiPepperoni Gone WildNapadená pizzeriePřipravte si chutné pizzyRozvoz pizzy 2Rozvoz pizzy motocyklPřípravu pizzyCukroví pizzaRozvoz pizzy

Pizzy hry

Vaříme nejlepší pizzy

Italská excellence jídlo par je nepochybně Pizza, jeden z favoritů pro většinu světové populace. Takový je úspěch této bohaté jídlo, které máme celou řadu her s ním spojené.

Můžeme dokázat své kulinářské schopnosti tím, že připravuje nejlepší pizzu ve městě a řízení vlastní restauraci, když jídlo je dobré i ty nejslavnější lidé přijdou do naší restaurace ochutnat nejlepší kuchyně ve městě. Vybíráme ingredience, aby nejoriginálnější pizzy, že můžeme myslet, nebo můžeme být více klasický a pokusit se sledovat recepty, které naši zákazníci Zeptejte se nás dostat pizzy včas.

Další část podnikání je dostat na kole, aby se deliverers, čas se krátí, a pokud se nám nepodaří dostat objednávku včas, aby zákazník naší kapsy. Pokud se naše dodávka je dostatečně rychlý, můžeme získat více tipy a koupit nové kolo dodat ještě rychleji.

Existuje mnoho různých pizz, protože každý člověk má rád jiným způsobem


Cars hryFotbal hrySchopnost hryDívky hryBubble shooter hryNošení hryMario bros hryZombie hryVaření hryStůl hry2 hráči hryBoj hryMinecraft hrykategorie her
Go to TOP