Hry, hry zdarma a online hry


Pizza Challenge

Pizza Challenge

Pizza ChallengeSouvisející a doporučené hry

Monopoly Online Monopoly Empire Hangman ve španělštině Mahjong Peníze Ancient Mahjong Výzva pro chlapce Piano Tiles 2 Hra Goose online Simpsons mahjong Karetní hra UNO Ludo King Připojte 4 online Hadi a žebříky hra Ludo Classic Ludo Hero Online Tic Tac Toe Hudební spěch 4 v řadě Parchís Ludo King Bitevní loď Viděli jste družičky Conquian hrací karty Elsa a Ariel: Družičky Šachy: Multiplayer
4 v řadě hryPlaystore hryKlasický hryTetris hryŠachy hryFortnite hryRoblox hry2 hráči hryUno hryFifa hry
Pizza Challenge
Pizza Challenge
Pizza Challenge

🌟 Hodnotit hru
4 /5 z 26 hlasů
Hry s stůl zdarma

Pizza Challenge

Je to bezplatná online hra Stůl, klasika


Navrhujeme novou výzvu a tentokrát krok za krokem. Jistě jste někdy sdíleli pizzu s vaším přítelem a on je úzkostlivý, že chce jíst vše předtím, než dokončíte první kus. V této hře budete muset porazit svého soupeře, který je tím, kdo vezme většinu kousky pizzy v každém kole, a tak přidáte bod k vašemu skóre. Vítězem bude hráč, který nejprve dosáhne pěti bodů a pak se můžete pomstít, abyste mohli nadále těšit. Můžete hrát sami a čelit stroje nebo vyzvat kamaráda, aby hral ze stejného zařízení. Sbírejte co nejvíce pizzy a získejte tuto zábavnou zábavu Pizza Challenge.

Hrajte Pizza Challenge zdarma bez stahování , je to hra v kategorii: Stůl, klasika, kterou jsme vybrali, abyste si ji mohli užít sami nebo s přáteli.

Hra nahrána a aktualizována s datem: 2019-01-21T08:45:37+00:00


Ovládací prvky hrát
👥 Hra pro více hráčů, dva hráči, hrajte s přáteli